Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Wygraj bezpłatne studia na wyjątkowej filologii angielskiej!
2017-05-26 12:22
Planujesz studiować na kierunku filologia angielska, ale nie chcesz płacić czesnego? Chcesz się uczyć języka chińskiego w Chinach? Weź udział w konkursie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i wygraj stypendium w wysokości 100% lub 50% czesnego już od pierwszego semestru!
Odjazdowy Dzień Dziecka w Alei Bielany
2017-05-26 09:56
Tomka i jego przyjaciół nie trzeba przedstawiać ani żadnemu dziecku, ani rodzicowi. Bohaterowie tej sympatycznej bajki pojawią się w Alei Bielany w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka już 27 i 28 maja. Tomek i jego przyjaciele przybliżą najmłodszym swój świat, wskazując jednocześnie jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i podczas podróży.
Bohater do codziennego naśladowania
2017-05-25 16:46
Przez pierwsze siedem lat życia dzieci uczą się głównie przez naśladownictwo. Naturalną rzeczą jest więc poszukiwanie wzorców do naśladowania. Jak sprawić, by dziecko potrafiło odnaleźć autorytet i chciało naśladować odpowiedzialne zachowania? Zachętą do takiego myślenia jest konkurs „Strażak Sam – Bohaterskie Przedszkolaki”.
Spektakl „Maruczella” przed Galerią Krakowską
2017-05-25 11:56
Elementy akrobatyki, komedii, tańca współczesnego, pantomimy i teatru ruchu – to wszystko mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję podziwiać podczas niezwykłego spektaklu Teatru Nikoli. Przedstawienie pt. „Maruczella” odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.00 na placu przed Galerią Krakowską.
Purmo wspiera edukację w Żywcu
2017-05-25 10:58
Rynek pracy jest dynamiczny i otwarty dla absolwentów szkół technicznych oraz zawodowych. Jednak większe szanse na szybkie znalezienie pracy mają osoby z praktycznym doświadczeniem w dużych firmach. Dlatego marka Purmo zdecydowała się podpisać umowę z Zespołem Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu.
700 zł oszczędności miesięcznie tylko na przelewach w PLN
2017-05-23 15:31
Szybszy niż Sorbnet przelew w PLN za 0 zł – dokładnie tak, żadna część tego stwierdzenia się nie wyklucza ;) W kantorze internetowym Rkantor.com nie tylko korzystnie wymienisz walutę, lecz także zlecisz przelew krajowy i zagraniczny taniej niż w banku!
Dachser wspiera finalistki Światowej Olimpiady Kreatywności
2017-05-23 13:01
Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych, wspiera wyjazd uczennic z Prywatnego Gimnazjum Akademickiego nr 6 z Krakowa do amerykańskiego Knoxville na światowe finały Olimpiady Kreatywności Destination Imagination (DI), rozpoczynające się 24 maja br.
Rozwój zdolności wokalnych wśród najmłodszych
2017-05-23 12:21
Dzieci od najmłodszych lat wykazują potrzebę ekspresji twórczej, która jest dla nich źródłem radości i dobrej zabawy. Obserwując pociechę można wychwycić czynność, która sprawia dziecku najwięcej radości i pomóc w pielęgnowaniu pasji. Jedną z cennych zdolności wśród najmłodszych jest umiejętność śpiewu, który należy w porę zacząć rozwijać.
9. Wioślarski Puchar Wisły – odrodzenie tradycji
2017-05-19 16:21
W sobotę, 3 czerwca 2017 r., na Saskiej Kępie w Warszawie wioślarze będą rywalizować w Regatach o Puchar Wisły. Zawody, organizowane przez Fundację Towarzystwo Wioślarskie Syrenka, odbędą się już po raz dziewiąty.
Zadbaj o swój ogród z nową lakierobejcą Tikkurila Valtti Plus Complete
2017-05-19 13:03
Aranżacja ogrodu wymaga sporych nakładów pracy, ale efekt końcowy daje ogromną satysfakcję. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne spędzanie czasu z rodziną w otoczeniu pięknej roślinności.
Świat bez wypadków – czyli Wizja Zero według Continental
2017-05-18 16:26
Continental, wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, od wielu lat projektuje oraz wdraża technologie i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drogach. Swoją strategię działania w tym obszarze zawarł w Wizji Zero.
„Mały świat dużego pieniądza” – pierwsza edycja podsumowana
2017-05-17 11:28
Pierwsza odsłona projektu „Mały świat dużego pieniądza” za nami. Prawie setka dzieci z czterech poddębickich szkół uczestniczyła w marcu w wycieczkach do Warszawy, które były nagrodą za aktywny udział w zajęciach i jeszcze jedną okazją do zgłębiania wiedzy – tym razem nie tylko ekonomicznej.
Półkolonie tematyczne sposobem na wakacyjna nudę
2017-05-16 14:25
Dzieci z niecierpliwością czekają na czas wakacji i wakacyjnej beztroski. Niestety pojawia się odwieczny problem – jak zapewnić dziecku opiekę przez tak długi okres? Zapisać je na Półkolonie z SetPoint! Wakacyjne przygody, rozwijanie pasji, ciekawe zajęcia terenowe w połączeniu z wybraną dyscypliną sportową będą atrakcją dla każdego dziecka.
Domaniewska oddaje krew!
2017-05-16 14:11
Już po raz szósty, Mondial Assistance wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zorganizował zbiórkę krwi pod hasłem „Domaniewska oddaje krew!”.
To najdroższe kamienie świata. Fantazyjne brylanty biją rekordy
2017-05-16 11:51
Blisko 60 mln dolarów za jeden niebieski kamień, czyli Oppenheimer Blue, ponad 31 mln dolarów za różowy diament The Unic Pink – to jedne z wielu przykładów jak drogie potrafią być diamenty fantazyjne. Kolejne rekordy zapewne padną, gdyż jak szacują eksperci te kamienie zyskują w oczach inwestorów.
Wprowadź porządek w swojej firmie, czyli ... zasady ITIL
2017-05-15 12:36
Dział IT występuje dzisiaj praktycznie w każdej firmie. W dobie powszechnych kontaktów mailowych, internetowych, analizy klientów, konkurencji, nieustannej walki o miejsce w sieci, które pozwoli się wybić, słowem - w dobie komputerów, dział IT praktycznie organizuje pracę firmy.
Bądź trendy z marką ST.RIGHT w szkole i na wakacjach
2017-05-12 11:13
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych odbiorców, firma St. Majewski wprowadziła na rynek najnowszą linię artykułów tekstylnych, brandowanych logo ST.RIGHT. Jest to kilkadziesiąt kolekcji o zróżnicowanym designie, na które składają się m.in. plecaki, trolleye, torby (w tym tzw. shopperki), piórniki oraz saszetki.
Przedszkolaki szukają codziennych bohaterów!
2017-05-11 13:40
Wystartował konkurs „Bohaterskie przedszkolaki”, który zachęca przedszkolaków do zabawy oraz nauki jak być bezpiecznym. Maluchy mają znaleźć w swoim otoczeniu wyjątkowych ludzi i przedstawić ich przygody w komiksie. Do wspólnej zabawy zapraszają Strażak Sam oraz Rybka MiniMini.