Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

STEICO nagrodziło trzy dyplomowe projekty budynków
2019-10-01 11:08
Trzej absolwenci politechnicznych wydziałów budownictwa zostali laureatami IV edycji konkursu firmy STEICO. Gratyfikacją za trud włożony w napisanie pracy dyplomowej są nagrody pieniężne, ale równie cenna jest zdobyta wiedza, która zaprocentuje w życiu zawodowym. Branża zyskała kolejnych specjalistów propagujących budownictwo drewniane.
WE WRZEŚNIU W WARSZAWIE ODBYŁ SIĘ RUMFEST WWA – KOLOROWY FESTIWAL RUMU I KULTURY KARAIBSKIEJ!
2019-09-30 16:48
W dniach 13-14 września w Warszawie odbył się RUMFEST WWA, niezwykle kolorowy festiwal rumu oraz kultury karaibskiej. To wydarzenie było wypełnione egzotycznymi smakami w najlepszym wydaniu, gorącymi rytmami, a także słonecznym kubańskim klimatem. Uczestnicy mogli poczuć się niczym na karaibskiej wyspie!
Mentoring Walk po raz pierwszy w Krakowie - spacer inny niż wszystkie
2019-09-26 11:06
W sobotę 28 września odbędzie się pierwsza krakowska edycja Mentoring Walk, wyjątkowego spaceru skierowanego do liderów i osób aspirujących do tej roli. Inspirujące rozmowy odbywać się będą w parach mentor – mentee. W inicjatywie bierze udział dwudziestu jeden uczestników – m.in. przedstawiciele krakowskiego oddziału Motoroli Solutions.
No Fluff Jobs sprawdza pracę programistów „bez ściemy” i startuje z portalem dla adeptów branży IT
2019-09-26 09:58
No Fluff Jobs, najpopularniejszy w Polsce specjalistyczny portal z ofertami pracy w branży IT, uruchomił nowy serwis dla programistów stawiających pierwsze kroki w zawodzie. Juniorzy znajdą w nim wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć pierwszą pracę w IT - od porad po konkretne ogłoszenia.
Niezwykłe roboty dla niezwykłych gości - relacja z IV Dni Otwartych ASTOR
2019-09-26 08:11
W dniach 14-15 września przy ulicy Smoleńsk 29 w Krakowie blisko 1000(!) gości małych i dużych odwiedziło interaktywną wystawę robotyki. ASTOR Innovation Room został już po raz czwarty udostępniony mieszkańcom Krakowa.
Brzmienie wspólnych chwil. Nowy boombox BB18BK/RD marki Blaupunkt
2019-09-24 15:56
Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Słuchamy jej w domu, podczas przygotowywania posiłków, w samochodzie, w pracy, podczas nauki, czy na pikniku. Dzień wypełniony dźwiękami ulubionych utworów upływa bowiem niezwykle przyjemnie. Jednym z urządzeń, na których słuchanie muzyki jest niezwykle popularne, jest radioodtwarzacz typu boombox.
Jesteś ściśle uzdolniony? – zostań stażystą Uniwersytetu ADAMED SmartUP
2019-09-24 11:56
Sprawdź swoje umiejętności w ramach programu ADAMED SmartUP. Już teraz możesz zarejestrować się do jego 6. edycji, a od kolejnego miesiąca wziąć udział w grze alternatywnej rzeczywistości. Na uczniów, którzy najlepiej poradzą sobie w kilkuetapowym procesie rekrutacji, czeka roczny program konsultacji edukacyjnych oraz stypendia finansowe.
Jabra ujawnia tajemnice dotyczące konstrukcji rewolucyjnych słuchawek dousznych Elite 75t
2019-09-23 12:19
Jabra zaprezentowała nowe słuchawki douszne Elite 75t, które dzięki innowacyjnemu myśleniu marki oraz w wyniku zaawansowanych prac inżynieryjnych, dysponują wydajniejszą baterią oraz brzmią lepiej, a całość zamknięta jest w mniejszej obudowie.
Solectric rozszerza portfolio o edukacyjne i programowalne klocki Apitor SuperBot
2019-09-23 11:23
Firma Solectric GMBH Polska, będąca dystrybutorem innowacyjnych produktów konsumenckich i przemysłowych wprowadza do portfolio edukacyjne i programowalne klocki Apitor SuperBot dla dzieci od 6. roku życia. Można z nich zbudować aż 18 modeli robotów na bazie gotowych projektów lub nieograniczoną ilość modeli według własnego pomysłu.
Zgłoś się do największego i najstarszego konkursu Bizneswoman Roku!
2019-09-19 14:27
Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką po raz kolejny poszukuje i nagradza wyjątkowe przedsiębiorczynie i przedsiębiorców - kobiety, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn.
Płytkom dekoracyjnym powiedz TAK, czyli jak zaaranżować strefę TV w salonie?
2019-09-19 12:33
Bardzo często ściana z telewizorem stanowi centralny punkt salonu, na którym koncentruje się największa uwaga zarówno domowników, jak i naszych gości. Dlatego warto ją odpowiednio wyeksponować i uczynić z niej ozdobę z prawdziwego zdarzenia. Przedstawiamy kilka pomysłów na spektakularną aranżację strefy TV. W roli głównej płytki dekoracyjne.
Monika Perkowska: mówienie dziecku "nie" to nic złego
2019-09-18 13:53
Pierwsze wspólne dni dziecka, niani i rodziców są nie lada wyzwaniem. Monika Perkowska, ambasadorka Niania.pl, psycholog i terapeuta dzieci i młodzieży, podpowiada, jak przejść przez okres adaptacyjny i mówić podopiecznemu „nie”.
Pierwsze certyfikaty dla operatorów maszyn do produkcji drzewnej
2019-09-18 10:58
Inwestycja w edukację zawodową młodzieży to proces wymagający od pracodawcy otwartego i perspektywicznego myślenia o przyszłości. Trud ten jednak przynosi zyski w postaci odpowiednio wykwalifikowanej kadry, która posiada dokładnie takie umiejętności, jakich wymaga specyfika przedsiębiorstwa.
IV Dni Otwarte ASTOR - przyjdź i zobacz niezwykłe roboty!
2019-09-05 07:50
W weekend 14 i 15 września, zapraszamy na rodzinny weekend z robotami na interaktywnej wystawie robotyki w centrum Krakowa, w siedzibie firmy ASTOR, która znajduje się w pobliżu Kina Kijów i Muzeum Narodowego.
Czy budynek, w którym pracujesz jest bezpieczny dla zdrowia?
2019-09-04 11:25
W pracy spędzamy zazwyczaj kilkadziesiąt godzin tygodniowo, a zmiany w społeczeństw wymiana pokoleń sprawiają, że coraz większą wagę przywiązujemy do otoczenia, jakie mamy w biurze.
Spowiedź dłużnika. Psychiczne aspekty bycia dłużnikiem
2019-09-03 09:56
W ramach patronatu merytorycznego firmy Negocjator Anna Gąsiorowska nad stroną poświęconą wykluczeniu ekonomicznym oraz wychodzeniu z zadłużenia - swiatdluznika.pl - powstał materiał o psychicznych aspektach długu. Zapraszamy do lektury.
Zmiana w podejściu młodych do kariery zawodowej.
2019-09-02 12:40
Jeszcze kilka lat temu nadreprezentacja młodych ludzi decydowała się na wybór studiów wyższych na kierunkach typu zarządzanie i marketing. Jak pokazuje Raport Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką obecnie coraz częściej młodzi ludzie biorą pod uwagę ścieżkę rozwoju opartą o naukę w szkole zawodowej czy technikum.
Czytaj prasę bez wychodzenia z domu
2019-08-30 14:47
Publico24 Newstand to wirtualny kiosk, który oferuje czytelnikom tysiące wydań magazynów i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie! A to wszystko w stałej i niezmiennej cenie.