Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

Metal–Fach zaprezentuje się na pokazie maszyn rolniczych
2017-05-25 11:36
W najbliższą sobotę Agroma Sępólno Krajeńskie wraz z firmą Zetor Polska, zapraszają na pokaz pracy maszyn polowych. Będzie to znakomita okazja, aby przyjrzeć się im z bliska, przetestować i dowiedzieć, w jaki sposób można je wykorzystywać. Na tej dorocznej imprezie po raz kolejny zaprezentuje się sokólskie przedsiębiorstwo Metal–Fach.
Multipilarka dla fachowców
2017-05-24 13:59
Tnij płyty, drewno, rury i oszczędzaj czas! Wielozadaniowa pilarka STANLEY FATMAX® pozwala na łatwe i precyzyjne cięcie w pracach stolarskich i wodno-kanalizacyjnych, a także podczas tworzenia kuchni na wymiar.
Przeciwdeszczowa odzież oddychająca na wymagające warunki pogodowe na budowie
2017-05-24 13:32
Wykonane z wodoodpornych i oddychających tkanin profesjonalne spodnie i kurtka umożliwiają fachowcom komfortową pracę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Wysoka trwałość i funkcjonalność, a przy tym wygodny i modny krój sprawiają, że produkty doskonale sprawdzają się też "po godzinach" – podczas górskich wycieczek czy wypraw ple
700 zł oszczędności miesięcznie tylko na przelewach w PLN
2017-05-23 15:31
Szybszy niż Sorbnet przelew w PLN za 0 zł – dokładnie tak, żadna część tego stwierdzenia się nie wyklucza ;) W kantorze internetowym Rkantor.com nie tylko korzystnie wymienisz walutę, lecz także zlecisz przelew krajowy i zagraniczny taniej niż w banku!
Opcje dla drzwi
2017-05-22 13:50
Płyty HDF to doskonały materiał do budowy drzwi wewnętrznych i atrakcyjna alternatywa dla drewna. Są lekkie, twarde i wytrzymałe na drobne uszkodzenia mechaniczne. Oferują izolację termiczną i akustyczną. A do tego Pfleiderer proponuje je w najszerszej na rynku ofercie wzorów i kolorów. I to w najlepszej jakości!
Podlaski producent kabin do ciągników rozwija zakład
2017-05-19 18:54
Łącznie o ponad 2700 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych i produkcyjnych powiększył się zakład firmy Koja ze Stawisk. To podlaskie przedsiębiorstwo jest jednym z największych, a zarazem najważniejszych polskich producentów kabin do ciągników i maszyn rolniczych.
Zaskocz gości wykwintnym daniem mięsnym
2017-05-18 14:20
Usługi gastronomiczne oraz usługi cateringowe „Pychota Garmażerka” to gwarancja estetycznie dobranego menu, aromatycznych oraz pysznych potraw przygotowywanych ze świeżych i wysokiej jakości produktów, dzięki czemu można liczyć na niezapomniane doznania smakowe.
Czy roboty przejmą fabryki?
2017-05-16 12:03
W Polsce stopień automatyzacji produkcji i jej zarządzania jest na niższym poziomie niż w Europie Zachodniej – tak wynika z „Badanie stopnia automatyzacji firm w Polsce”, przeprowadzonego na zlecenie firmy ASTOR w 2015 r.
To najdroższe kamienie świata. Fantazyjne brylanty biją rekordy
2017-05-16 11:51
Blisko 60 mln dolarów za jeden niebieski kamień, czyli Oppenheimer Blue, ponad 31 mln dolarów za różowy diament The Unic Pink – to jedne z wielu przykładów jak drogie potrafią być diamenty fantazyjne. Kolejne rekordy zapewne padną, gdyż jak szacują eksperci te kamienie zyskują w oczach inwestorów.
Właściciel za sterami Primultini
2017-05-16 10:45
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Nawara s.c. C.J.S.T. Nawara, producent palet przemysłowych z Raby Niżnej, już od roku z satysfakcją wykorzystuje nowy trak pionowy Primultini do przecierania drewna. Właściciel firmy postanowił sam zostać jego operatorem, zasiadając w ergonomicznej kabinie za sterami maszyny.
Bezobsługowy parking RFID
2017-05-12 14:57
W dobie wzmożonej liczby samochodów ruch na parkingach musi odbywać się płynnie, a koszty utrzymania parkingów powinny być niskie. By spełnić te warunki, niezbędne jest odpowiednie zarządzanie parkingami i nowoczesna automatyka parkingowa, o czym doskonale wiedzą inżynierowie z firmy PWSK wychodząc temu naprzeciw.
ZM Henryk Kania z nominacją do Godła „Teraz Polska”
2017-05-12 10:21
11 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia nominacji do Godła „Teraz Polska”. Jednym z wyróżnionych były ZM Henryk Kania S.A.
Trzpienie ustalające z nowym mechanizmem blokady
2017-05-10 17:32
Elesa+Ganter, światowy lider w produkcji standardowych elementów maszyn wprowadziła do oferty trzpienie ustalające z ograniczonym kątem odwiedzenia dźwigni i opcjonalną blokadą w pozycji odwiedzionej.
Pod Włocławkiem powstanie nowa fabryka. Inwestycja będzie kosztowała ok. 150 mln złotych
2017-05-10 16:30
Kongsberg Automotive Pruszków podpisał list intencyjny z firmą Panattoni Europe na budowę kolejnej fabryki w Polsce. Nowa inwestycja powstanie w Brześciu Kujawskim, a jej szacowana wartość to ok. 150 mln złotych. Przedstawiciele firmy zapowiadają, że w nowym zakładzie docelowo zatrudnienie znajdzie ponad 1000 osób.
Schneider Electric w relacjach z Partnerami stawia na zaufanie i innowacje
2017-05-10 12:15
Reputacja i wyniki biznesowe są wypadkową poziomu zaufania, które decyduje o sukcesie w biznesie. Dlatego Schneider Electric co roku organizuje dla swoich Partnerów spotkanie. W tym roku, dużo miejsca poświęcono ekonomii zaufania oraz najnowszemu rozwiązaniu - EcoStruxure.
Zamiatarka ze Stawisk wyruszy na podbój Europy
2017-05-08 18:04
Wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, ale też niezawodnością, komfortem użytkowania i efektywnością, spełniając zarazem najwyższe standardy. Sprawdzi się zarówno w branży usług komunalnych, ale będzie też niezastąpiona w gospodarstwach rolnych.
Na Hannover Messe Schneider Electric zaprezentował architekturę EcoStruxure, która upraszcza procesy i zwiększa rentowność w sektorze przemysłowym
2017-05-08 10:23
• Otwarty model przemysłowego Internetu Rzeczy pomaga klientom z różnych branż w digitalizacji i doskonaleniu inteligentnych procesów, zwiększających produktywność i wydajność. • System Platform 2017 to rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy doskonałości operacyjnej, świadomości sytuacyjnej i generowania użytecznych informacji.
Zespół Schneider Electric i Microsoft wspólnie przyspieszają tworzenie otwartych aplikacji IoT
2017-05-08 09:53
• Architektura EcoStruxure™ od Schneider Electric, wykorzystuje platformę Microsoft Azure, aby umożliwić cyfrową transformację klientom z sektorów przemysłu, budownictwa, energetyki i centrów przetwarzania danych. • Otwarte aplikacje przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) są oparte na zaawansowanych rozwiązaniach do przeprowadzania analiz.