Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Informacje prasowe

PINK-UP GIRLS W ALEI BIELANY, CZYLI WEEKEND WALKI Z RAKIEM PIERSI NA RÓŻOWO
2017-10-09 14:37
Bezpłatne badania mammograficzne, porady brafitterek oraz rozmowy z lekarzami, ekspertami i niesamowitymi kobietami. To tylko część wydarzeń, jakie towarzyszyć będą akcji PINK-UP GIRLS! organizowanej w Alei Bielany w nadchodzący weekend, 14 i 15 października.
Syberyjska siła naturalnych kosmetyków w Złotych Tarasach
2017-10-09 13:27
Trendy pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków nie są chwilową modą, a wyrazem coraz większej świadomości konsumentów. Podążając za zmieniającymi się potrzebami klientów, w Złotych Tarasach dostępna jest już nowa marka beauty czerpiąca siłę z naturalnych ziół i minerałów, czyli Natura Siberica.
Szczepienia przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B – nie tylko obowiązek ale i konieczność
2017-10-06 17:50
Wirusowe zapalenie wątroby typu B jest jedną z groźniejszych chorób zakaźnych. 1/3 populacji jest zarażona wirusem, natomiast w Polsce liczbę nosicieli szacuje się na blisko 500 tysięcy. Dlatego też szczepienia przeciwko WZW typu B są obowiązkowe od 1989.
Spotkajmy się na „Polach Nadziei”. Inauguracja 8. edycji społecznej kampanii
2017-10-06 17:28
Stało się. Pierwsze cebulki żonkili zostały już posadzone i na wiosnę zakwitną tworząc „Pola Nadziei”. Po raz kolejny Fundacja „Pomóż Im” przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej i organizuje ją w naszym województwie. Motto tegorocznej edycji pochodzi z biblijnego Listu do Rzymian i brzmi: „Nadzieja zawieść nie może...”.
Famed Żywiec rozpoczyna współpracę ze Szpitalem św. Łukasza
2017-10-06 08:41
Lekarze z bielskiego szpitala specjalizującego się m.in. w zabiegach ortopedycznych, będą przeprowadzać zabiegi na stole operacyjnym Hyperion Famedu Żywiec. Obchodzący 70-lecie istnienia polski producent sprzętu medycznego rozpoczyna współpracę ze Szpitalem Św. Łukasza z Bielska-Białej. Opinie lekarzy będą służyć ulepszaniu wyrobów Famedu.
Mrs. Sporty – osobisty klub sportowy. Niebawem wielkie otwarcie. ZAPROSZENIE
2017-10-05 17:19
Treningi personalne połączone w sposób optymalny z koncepcją odżywania, dodatkowo rozwijające siłę, wytrzymałość, koordynację i gibkość - to oferta nowego, białostockiego fitness klubu. Otwarcie Mrs. Sporty, miejsca dedykowanego tylko i włącznie paniom, niezależnie od ich wieku, zaplanowano w nadchodzący weekend.
Profilaktyka raka piersi. Zaczynamy różowy październik
2017-10-01 15:37
Tylko wczesna i trafna diagnoza, której nie można wykonać bez odpowiednich badań zwiększa szansę kobiet na uchronienie się przed złośliwymi nowotworami piersi. Niestety, statystki są przerażające i świadczą o tym, że badania profilaktyczne wciąż są bagatelizowane. Tylko w Polsce, co roku walkę z rakiem piersi przegrywa blisko 5 tysięcy kobiet.
Ty i Twój pupil… w oczekiwaniu na nowego członka rodziny
2017-09-29 14:02
Kiedy w domu pojawia się dziecko lub gdy wprowadza się do niego nowy zwierzak, ukochany pupil może czuć się zagrożony. Aby osiągnąć pełną harmonię pod wspólnym dachem, warto przygotować się do nadchodzących zmian. Jak? - radzi Maxi Zoo.
„Smakoterapia” już w sprzedaży!
2017-09-27 16:33
ZDROWIE ZACZYNA SIĘ NA TALERZU Iwona Zasuwa, propagatorka zdrowego i świadomego odżywiania oraz autorka popularnego bloga smakoterapia.pl w swojej debiutanckiej książce otwiera przed czytelnikiem bogaty i kolorowy świat kuchni roślinnej – bez glutenu, nabiału i cukru.
Superstars Workshops Tour po raz pierwszy w Krakowie
2017-09-27 14:09
Streetowe warsztaty z finalistami programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”: Iloną Bekier, Arturem Golcem i Tomaszem Prządką już 8 października po raz pierwszy w Krakowie.
Empagliflozyna zmniejsza ryzyko śmierci z przyczyn sercowo-naczyniowych u chorych na cukrzycę typu 2
2017-09-27 13:35
Trzy subanalizy badania EMPA-REG OUTCOME® wykazały, że bez względu na kontrolę glikemii na początku badania, u chorych na cukrzycę typu 2 przyjmujących empagliflozynę występowało niższe ryzyko ryzyko zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych w porównaniu do pacjentów przyjmujących placebo.
Ryż brązowy marki Britta - niezastąpiony składnik zbilansowanej diety
2017-09-27 12:06
Ryż brązowy marki Britta to pełnowartościowy produkt, który idealnie sprawdzi się w każdej, zbilansowanej diecie, dostarczając organizmowi niezbędnych składników odżywczych.
Herbaciany skarb Indii - susz Assam w ofercie marki Czas na Herbatę
2017-09-27 11:55
W północno-wschodniej części orientalnych Indii, znajduje się prowincja Assam, gdzie uprawiany jest jeden z najlepszych gatunków herbaty czarnej. Na szczęście, nie musimy udawać się w daleką podróż. Wystarczy, że skorzystamy z oferty marki Czas na Herbatę, w której odnajdziemy klasyczną herbatę Assam oraz kompozycje z jej dodatkiem.
Wyrafinowany smak dla koneserów – Smalec z porem marki SmakMAK
2017-09-27 11:43
W dobie odwrotu od tłuszczów twardych i margaryn smalce wracają do łask. Doskonale komponują się ze świeżym chlebem, budzą skojarzenia z tradycyjną kuchnią i świetnie sprawdzają się w roli zamiennika oleju do smażenia różnorodnych potraw. Smalec z porem marki SmakMAK dostępny na wagę zadowoli podniebienia wszystkich koneserów wyjątkowych smaków.
Nowość!!! Włoskie przetwory pomidorowe BIO w ofercie marki Valfrutta
2017-09-27 11:24
Szeroka gama produktów Valfrutta poszerzyła się o nowość - linię organicznych produktów BIO, w której znajdziemy passate oraz krojone pomidory. Te, pełne natury oraz włoskiego słońca produkty stanowią, odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie klientów żywnością ekologiczną odznaczającą się wysoką jakością oraz cennymi wartościami odżywczymi.
Pierwsze dni w przedszkolu. Jak ustrzec dziecko przed infekcjami i chorobami.
2017-09-27 09:47
Maluchy, które po raz pierwszy w tym roku przekroczyły próg przedszkola, są w trudnej i dość stresującej sytuacji. Po pierwsze, trafiły do nowego, nieznanego środowiska i muszą się w nim zaaklimatyzować. Po drugie – to one szczególnie są narażone na infekcję, przeziębienia i choroby zakaźne wieku dziecięcego.
Październik – miesiąc walki z otyłością
2017-09-26 14:48
W październiku obchodzone są aż 2 dni poświęcone zagadnieniu otyłości: Światowy Dzień Otyłości i Światowy Dzień Walki z Otyłością. To okazja, by przypomnieć, że skala otyłości w Polsce i na świecie jest ogromna, jednak istnieją sposoby, by temu schorzeniu zapobiegać już na wczesnym etapie życia.
Zdrowe kieszonkowe uczy dzieci jak mądrze się odżywiać. Coraz więcej szkół w projekcie
2017-09-26 11:26
Wakacje dobiegły końca, zatem uczniowie, chcąc nie chcąc, musieli wrócić do szkolnej codzienności. Wielu mogło jednak przeżyć zdziwienie, gdy na korytarzu zamiast automatu ze słodkimi napojami i batonikami ujrzeli urządzenie wydające zdrową żywność.