Kategoria

Wyszukiwarka

Region

24 wyjątkowych Partnerów wielkanocnej oferty Sodexo

2019-03-27 14:57:20
W tym roku w elitarnym gronie Partnerów limitowanej edycji świątecznej Karty Podarunkowej Sodexo znalazły się aż 24 marki i firmy – liderzy rynkowi, oferujący atrakcyjne zniżki i promocje.

Będą mogli z nich skorzystać pracownicy, którzy w ramach świątecznego prezentu otrzymają od pracodawcy Kartę Podarunkową Sodexo. Na wszystkich posiadaczy limitowanej edycji Wielkanocnej Karty Podarunkowej Sodexo w okresie od marca do czerwca br. czekają  atrakcyjne rabaty i promocje oferowane przez partnerów Sodexo.

Rekordowa liczba Partnerów

W tym roku w kampanii wielkanocnej weźmie udział rekordowa liczba firm i marek oferujących swoje produkty i usługi w promocyjnych cenach. Wśród nich znalazły się m. in.: sklepy ze sprzętem RTV i AGD Media Markt i Philips, sklepy z odzieżą i galanterią – Ochnik i About You, drogerie Yves Rocher, salon aranżacji wnętrz Dekoria, salony optyczne - Trendy Opticians i Vision Express, stacja paliw Circle K, punkty oferujące Super Prezenty, usługi fotograficzne Fotojoker oraz aplikacja mobilna  z audiobookami Storytel i sieć kin Helios.

Obfitość potraw na wielkanocnych stołach zapewnią znane marki sieci handlowych takie jak: Biedronka, Auchan czy Carrefour, a z rabatów na zakup prezentów dla najmłodszych można będzie skorzystać w sklepach SMYK czy 5.10.15. Największy wybór upominków gwarantuje natomiast bogata oferta produktów dostępnych na Allegro - największym portalu e-commerce w Polsce.

W tegorocznym pakiecie promocji na Wielkanoc obecnych będzie także trzech nowych Partnerów Sodexo: sieć restauracji ze zdrową żywością Salad Story, ogólnopolska sieć salonów medycyny estetycznej i kosmetologii Klinika La Perla oraz tanie linie autobusowe po Europie Flixbus, którzy na swoje produkty i usługi oferują aż do 50 proc. zniżki.

Co roku budujemy pakiet korzyści dla posiadaczy naszych kart, tak aby każdy bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania mógł znaleźć coś dla siebie. Coś, co pozwoli nie tylko na oszczędności przy zakupach na wielkanocny stół, ale umożliwi również korzystne zakupy sprzętu AGD ze zniżką nawet do 40 proc, prezentów dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka czy zagwarantuje niższe ceny biletów na wyjazdy w okresie weekendu majowego czy czerwcowego. Do współpracy zapraszamy znanych i cenionych partnerów, którzy są w stanie zaproponować znaczącą wartość dodaną nie tylko przed Świętami Wielkanocnymi, ale i tych, którzy promocyjne ceny oferują również przez wiele tygodni po świętach. To właśnie wartość dodana sprawia, że nasze karty stają się każdego roku szczególnie pożądanym przez pracowników prezentem świątecznym – powiedziała Karolina Karolczak, Dyrektor ds. Zakupów i Współpracy z Partnerami w Sodexo Benefits and Rewards Services.

Więcej informacji o Pakiecie Promocji dołączanym do Kart i Kuponów Sodexo jest dostępne na www.DlaCiebie.sodexo.pl i www.sodexomotywacja.pl.

Dodał: ConTrust