Kategoria

Wyszukiwarka

Region

ALEJA BIELANY OTWARTA WE WSZYSTKIE NIEDZIELE!

2018-03-07 11:58:03
Od marca weszła w życie nowa ustawa dotycząca handlu w niedziele. W dni objęte nowym prawem, Aleja Bielany udostępniać będzie swoim klientom ofertę rozrywkowo-usługową oraz część restauracyjną. Natomiast w niedziele, których ustawa nie dotyczy, centrum będzie otwarte – jak do tej pory – w całości.

Oznacza to, że kino, kawiarnie, restauracje, a także klub fitness i inne punkty rozrywkowo-usługowe na terenie Alei Bielany nie zmienią dni swojego otwarcia. Bez zmian czynna będzie także stacja benzynowa.

Jednak klienci, którzy będą chcieli zrobić zakupy na przykład w Tesco, IKEA, sklepach odzieżowych lub elektronicznych, będą musieli zaplanować przyjazd do Alei Bielany w dni powszednie, soboty lub jedną z niedziel, nieobjętych ograniczeniem handlu. Wtedy centrum będzie otwarte w całości. Poza pierwszymi i ostatnimi niedzielami każdego miesiąca będą to także dwie niedziele tuż przed Bożym Narodzeniem (16 i 23 grudnia).

Warto jednak sprawdzić kalendarz polskich świąt wypadających w niedziele: 1 kwietnia mamy bowiem Wielkanoc, 20 maja Zielone Świątki, a 11 listopada Dzień Niepodległości.

- Aby mieć pewność, że w daną niedzielę interesujące nas sklepy w Alei Bielany będą otwarte, zapraszamy do odwiedzania strony www.alejabielany.pl, na której znaleźć będzie można wygodny kalendarz wraz ze szczegółową listą dostępnych punktów, pomagający wygodnie zaplanować zakupy – mówi Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Co ważne, zmotoryzowani klienci przyjeżdżający do Alei Bielany w piątki i soboty poprzedzające niedziele z ograniczeniem handlu mogą być pewni, że z łatwością znajdą tutaj miejsce postojowe. Mają oni do dyspozycji największy we Wrocławiu bezpłatny parking samochodowy na ponad 4700 miejsc, w tym jedyny w naszym mieście darmowy parking podziemny, na którym znajduje się 1000 miejsc.

Szczegółowa lista otwartych punktów na www.alejabielany.pl

Kategorie: Usługi, Zakupy
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR