Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Absolut wystartował z kolejnym konkursem – wygraj bilety na Coachella Festival 2019

2019-02-13 13:38:33
Marka Absolut wystartowała z kolejną edycją konkurs dla miłośników muzyki i dobrej zabawy. Do wygrania wyjątkowe nagrody – podwójne bilety na Coachella Festival oraz zestawy festiwalowe. Co trzeba zrobić? To Absolutnie łatwe!

Absolut od zawsze ma muzykę w swoim DNA. Dlatego już kolejny rok z rzędu jest oficjalnym sponsorem jednego z najpopularniejszych i najbarwniejszych festiwali na świecie – Coachella Valley Music and Arts Festival w słonecznej Kalifornii.

Marka nie tylko wspiera i ceni współpracę z artystami – przede wszystkim inspiruje młodych, energicznych i kreatywnych ludzi do tego by rozwijali swoje pasje. Pomaga im obudzić w sobie potencjał i otworzyć się na nowe doznania, właśnie dlatego wystartowała z kolejną edycją konkursu – w którym może wziąć udział każdy pełnoletni fan muzyki i otwartego świata.

Co trzeba zrobić, by zdobyć bilet?

To proste! Wystarczy kupić butelkę Absolut Vodka, wejść na https://www.facebook.com/ABSOLUTPolska/photos/a.400676958524/10156428790333525/?type=3&theater, wypełnić formularz załączając do niego paragon potwierdzający zakup butelki (dokonany w czasie trwania konkursu) i puścić wodze fantazji – a dokładnie napisać, kogo najchętniej zabrałbyś ze sobą na festiwal życia i dlaczego. Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi zgarniają podwójne bilety na absolutnie wyjątkowy festiwal Coachella (19-21 kwietnia 2019). Do wygrania jest także 100 zestawów festiwalowych: Głośnik JBL GO2 + Absolut Vodka Blue + plecak. Zgłoszenia można nadsyłać do 17 marca 2019 roku!

A co w tym roku czeka amatorów niezapomnianych muzycznych wrażeń? Line up zapowiada się obiecująco! Wystąpią m.in. Ariana Grande, Childish Gambino oraz Tame Impala.

To nie wszystko! Podczas dwóch wiosennych weekendów 12-14 oraz 19-21 kwietnia miasto Indio (gospodarz festiwalu) zamieni się w stolicę muzyki, sztuki, mody i gwiazdy. Artystyczne instalacje, wyjątkowo zaaranżowane strefy przypominające bajeczne scenografie – to tylko niektóre wyjątkowe atrakcje, które staną się niepowtarzalnym manifestem sztuki i otwartości.

Więcej informacji na: www.absolutnenoce.pl

Kategorie: Reklama, Muzyka, Turystyka
Dodał: Hill + Knowlton Strategies