Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Adam Brzezicki dołącza do Axis Polska. Witamy na pokładzie!

2019-01-17 11:26:57
Rok 2018 był dla Axis w Polsce bardzo udany, ale firma nie zamierza spocząć na laurach. Wraz z Nowym Rokiem czekają nowe wyzwania. Aby im sprostać, szwedzki koncern konsekwentnie rozwija swój zespół w Europie Środkowej. Od stycznia dołącza do niego Adam Brzezicki, który będzie pełnił funkcję Sales Engineer.

Axis rozbudowuje pion specjalistów łączących kompetencje z zakresu inżynierii produkcji z umiejętnościami diagnostyczno-analitycznymi oraz wyczuciem rynku i potrzeb klientów. Optymalizacja sprzedaży to proces wymagający wieloaspektowego spojrzenia, tak aby znaleźć wspólny, najbliższy ideałowi, mianownik między stroną podażową a popytową, uwzględniając m.in. obecne i planowane przewagi konkurencyjne, trendy konsumenckie, własny kapitał innowacji, cykl życia produktów i ich doskonalenie, czy wreszcie czynnik wizerunkowy. Zdaniem Pavla Rozhkova, dyrektora technicznego w Axis Communications, Adam Brzezicki wpisuje się doskonale w ten profil: To młody, ale już doświadczony specjalista, odnajdujący się w realiach niełatwego rynku zaawansowanych technologii, ale przede wszystkim z dobrą optyką na ryzyka w łańcuchu dostaw i sprzedaży.

 

Adam Brzezicki pracował dotychczas m.in. jako Inżynier Serwisu (w grupie Exorigo-UPOS i KATION),
a przez ostatnie cztery lata jako Product Manager w Janex International. Poza znajomością rynku zabezpieczeń, jego mocną stroną jest analityka strategiczna, zarządzanie projektowe w zakresie optymalizacji sprzedaży, wsparcie innowacji i marketingu, w tym testowanie produktów, przygotowywanie materiałów technicznych, generowanie danych od klientów i pracowników na temat zapotrzebowania na nowe produkty, ale też umiejętności w obszarze szkoleń handlowych.

 

Z wykształcenia i pasji – elektrotechnik ze specjalnością Automatyka i Inżynieria Komputerowa (ukończył Politechnikę Warszawską). Prywatnie – miłośnik literatury fantastyczno-naukowej i amator gry na gitarze. 

 

Kontakt:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications

Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com

Irmina Dzyr-Rainka, Senior Account Manager, PRIMUM Public Relations

Telefon:+ 48 22 728 313 510, E-mail: i.dzyr-rainka@primum.pl

 

Informacje o Axis Communications

Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.  Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland
Kategorie: Praca, Usługi
Dodał: PRIMUM PR