Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Aktualizacja Lipiec-Sierpień 2018 systemu diagnostycznego CDIF/3

2018-07-12 11:12:07
Najnowsza aktualizacja jest już dostępna. W ostatnim czasie pracowaliśmy nad uzupełnieniem list sterowników w istniejących modelach, ale również nad dodaniem kolejnych nowych modeli. Poniżej znajduje się szczegółowa lista zmian:
BMW
W Serii 3 - E36, Serii 5 - E39 oraz w Serii 3 - E90/E91/E93 wprowadzony został wybór uproszczony mający na celu ułatwienie wyboru odpowiedniej wersji sterownika.

Citroën
W modelu DS5 wprowadzono do obsługi hybrydowy sterownik silnika 2.0HDI Hybrid4 z pełną listą funkcji.
Do listy obsługiwanych sterowników dla tego modelu dodano również: kontrola hybrydy, przełącznik trybu hybrydowego, akumulator trakcyjny, czujnik deszczu / światła, kierownica z wbudowanymi przełącznikami, ochrona i zarządzanie zasilaniem i inne.

Fiat
Do modelu 500X dodano 10 nowych wersji sterowników, uzupełnionych o parametry, aktywacje i adaptacje.
Model Freemont wzbogacił się o nową wersję wspomagania parkowania oraz systemu monitorowania ciśnienia w ogumieniu.

Jeep
Model Grand Cherokee WKII został wzbogacony o listę 17 nowych wersji sterowników. Dzięki współpracy z użytkownikami dodano między innymi adaptację wysokości zawieszenia oraz inicjalizację systemu ABS.

Mercedes
Uzupełniono brakujące sterowniki w modelach: A-Klasse W176, E-Klasse W211, M-GLE-Klasse W166.
Dodatkowo wszystkie sterowniki zostały uzupełnione i wzbogacone o nowe funkcje.

Nissan
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: X-Trail T32, produkowany od roku 2014.
Model wyposażony został w listę 24 sterowników, uzupełnionych o wszystkie dostępne funkcje.

Opel
Model Adam został uzupełniony o nowe wersje sterowników, m.in. ABS, modułu nadwozia, wspomagania kierownicy oraz silników 1.2 16V A12XEL i 1.4i 16V A14XER.

W modelu Astra K sterowniki: elektroniczny układ hamulcowy oraz moduł nadwozia zostały uzupełnione o odczyt parametrów, aktywacje oraz adaptacje.

Peugeot
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: Expert III/Traveller, produkowany od 2016 roku. Model wyposażony został w listę 33 sterowników, uzupełnionych o wszystkie dostępne funkcje, a także o funkcję skanowania.

Renault/Dacia
Dzięki współpracy z użytkownikami we flagowych modelach, takich jak: Megane III/Scenic III oraz Master III zostały dodane nowe sterowniki, a obecne ulepszone o dodatkowe funkcje.


Toyota
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model: RAV4 IV (XA40), produkowany od 2013 roku.
Model wyposażony został w listę 19 sterowników, uzupełnionych o wszystkie dostępne funkcje, a także o funkcję skanowania.

VAG
Na liście obsługiwanych pojazdów pojawił się nowy model w wersji testowej: VW e-up!, produkowany od 2013 roku, wyposażony w listę 16 sterowników, pozwalających wykonać podstawową diagnozę, a w niektórych przypadkach dodatkowo odczytać parametry bieżące, jak również funkcje zaawansowane oraz skanowania. Sterowniki w tej grupie są również aktualizowane na bieżąco o brakujące opisy kodów usterek.

Volvo
Uzupełniono brakujące sterowniki w modelu V70/XC70.
Dodano usprawnienia dla funkcji cofania tłoczków hamulcowych w modelach: S60 II, S80 II, V60, V70/XC70 II, XC60.

***

Axes System działa na polskim rynku od 1996 roku. Nasza firma jest producentem zaawansowanych systemów elektronicznych i diagnostycznych stosowanych w technice motoryzacyjnej. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie, które jest liderem na polskim rynku warsztatowym.

Systemy diagnostyczne CDIF są idealnym narzędziem każdego warsztatu samochodowego.
Ich atrakcyjna cena wraz z bogatym wyposażeniem sprawiły, iż stały się znaną i docenianą marką na rynku sprzętu warsztatowego. Dowiedz się więcej o CDIF/3 na oficjalnej stronie.
Dodał: Axes System