Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Aleja Bielany z ofertą taneczną – Akademia Tańca ESENS już otwarta!

2018-03-21 12:20:49
Oferta rozrywkowa Alei Bielany sukcesywnie się powiększa. W marcu do grona najemców dołączyła Akademia Tańca Esens.

Fitness Academy, House of VR a teraz szkoła tańca – Aleja Bielany nie zwalnia tempa. Centrum handlowe wciąż oferuje swoim klientom nowe formy rozrywki oraz aktywności. W marcu na 1 piętrze Alei pojawiła się szkoła tańca Esens, zajmująca lokal o powierzchni 312 m2. Do dyspozycji klientów oddane zostały dwie przestronne sale „Brooklyn” i „Manhattan”, inspirowane architekturą Nowego Jorku. Zajęcia w Akademii Tańca Esens przeznaczone są dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania: zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów. Szkoła prowadzi zajęcia indywidualne oraz warsztaty dla par. W ofercie akademii znajduje się kilkanaście kursów, m.in. nauka tańca towarzyskiego, użytkowego, latino, jazzu, hip-hopu oraz zajęcia jogi czy baletu.

Dołączenie Akademii Tańca ESENS do grona najemców Alei Bielany poszerza ofertę mixed-use centrum oraz jest kolejnym krokiem w procesie rekomercjalizacji I piętra, czego efektem jest tworzenie meeting place, łączącego ofertę handlową i rozrywkową. Szkoła tańca znajduje się także w bezpośrednim sąsiedztwie klubu Fitness Academy oraz w niedużej odległości od salonu wirtualnej rzeczywistości House of VR, tworząc z nimi atrakcyjną przestrzeń, pozwalającą na ciekawe i kreatywne spędzanie wolnego czasu. 

Aleja Bielany to już trzeci oddział wrocławskiej Akademii Tańca Esens. Pierwsza filia powstała w 2008 r przy ulicy Gajowickiej, kolejna znajduje się przy ul. Robotniczej.

Kategorie: Usługi
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR