Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Asustor: wygraj nowy model NAS-a!

2017-08-11 12:15:48
Asustor właśnie rusza z konkursem dla specjalistów od IT i MIS, w którym do wygrania jest zaawansowany dysk sieciowy NAS AS6302T.

Dlaczego warto mieć w pracy NAS-a? Urządzenie to pozwala bezpiecznie przechowywać pliki. Choć niedostępne dla osób nieupoważnionych, to właściciel tych danych będzie miał do nich dostęp niemal z każdego miejsca na świecie. NAS znacznie ułatwia też udostępnianie firmowych informacji określonym pracownikom. 

W AS6302T pojawią się wszystkie  funkcje unikalne dla NAS-ów Asustora, takie jak m.in.  WOW (Wake on WAN) – to właśnie ten tryb pozwala uruchomić urządzenie nawet jeśli nie mamy dostępu do sieci docelowej, w której znajduje się NAS.  Do tego dochodzi też możliwość rozbudowania pamięci urządzenia, czy chociażby opcja magazynowania danych na dyskach przy pomocy aplikacji MyArchive. 

Jak wziąć udział w zabawie i zyskać szansę na zdobycie AS6302T? W pierwszej kolejności należy wejść na stronę konkursową, gdzie w przejrzysty sposób opisane są kolejne kroki, jakie należy w tym celu podjąć. Tam też znajduje się regulamin konkursu.   

Powodzenia!

 
Kategorie: Komputery
Tagi: Asustor
Dodał: Entrymedia