Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Auto na wesele – co wybrać

2019-04-09 12:32:10
Dzisiejsi nowożeńcy stają przed nie lada trudnym wyborem odpowiedniego auta do ślubu. W dobie rozwoju gospodarczego i powszechności internetu opcji jest niezwykle wiele. Dlatego ten wbrew pozorom prosty wybór staje się niezwykle ciężki.

Jednak odpowiednio wgłębiając się w temat możemy skutecznie zlikwidować klika rozwiązań - tak aby wybrać te jedno najbardziej odpowiednie. Postaramy się przedstawić klika najlepszych opcji, które sprawią, że Twój ślub będzie niezwykły i niezapomniany!

 

Czym powinniśmy się kierować?

 

Aktualnie na rynku jest mnóstwo profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie wynajmu luksusowych, zabytkowych czy sportowych aut. Ogłoszeń jest mnóstwo w internecie, a co za tym idzie, konkurencja jest ogromna. Z tego względu możemy dobrowolnie wybierać z pośród wielu dostępnych opcji. Na tzw. targach ślubnych mamy również możliwość przetestowania konkretnych modeli aut do ślubu. W innym przypadku - gdy decydujemy się na konkretny model lub gatunek auta - warto zastanowić się nad ogólną oprawą całego ślubu. Całość powinna szykownie się komponować, dlatego jedno powinno pasować do drugiego. Dość powszechnym wyborem jest dopasowanie rodzaju auta pod swoje zainteresowania, pasje czy zawód. Takie rozwiązanie jest akceptowalne dlatego warto to również brać pod uwagę.

 

Czym do ślubu?

 

Pierwszą naszą propozycją są auta zabytkowe. Należy tutaj pamiętać przede wszystkim o  tym, aby pasowały one do kompozycji całości ślubu. Z tego względu pod żadnym pozorem nie należy łączyć auta zabytkowego z nowoczesną i tradycyjną oprawą ślubną. Elegancja i szyk wywodząca się z takiego rozwiązania musi zostać przedstawiona w każdym aspekcie. Z tego względu decydując się na takie rozwiązanie możemy wynająć na przykład Rolls Royce Silver Cloud lub Aston Martin żywcem wyjętego z filmów o agencie 007. Możemy być pewni, że takie rozwiązanie na długo pozostanie w pamięci nie tylko nowożeńców, ale i także gości.

 

Inną często wybieraną opcją jest luksusowe lub sportowe auto. Wybór tutaj jest ogromny, ale niezwykle dużą popularnością cieszą się auta takie jak Porsche Panamera, GTS, BMW X6 czy Mercedesy najróżniejszych klas. Równie często spotka się markę Audi jako pojazd do ślubu. Decydującym aspektem wpływającym na nasz wybór jest zazwyczaj sentyment do konkretnej marki auta lub po prostu cena i dostępność w konkretnym terminie. Równie fajną opcją jest kabriolet. Młode pary często decydują się na takie rozwiązanie, gdyż niewątpliwie pozostawia ona niezapomniane wrażenia. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że coś takiego może mieć destruktywny wpływ na stylizację panny młodej. Można również zdecydować się na jednoślady. Jest to zdecydowanie rozwiązanie dla konkretnych nowożeńców, dzielących swoją pasję z życiem prywatnym.

 

Jednym z ciekawszych pomysłów na pojazd do ślubu jest dorożka lub kareta. Kojarzy się ona z bajkowym i królewskim światem, dlatego może zostawić niezapomniane wrażenia po ślubie. Ma to jednak swoją ogromną wadę, gdyż nie jest to dobry środek transportu na większe odległości. Jednak na krótkich dystansach sprawdza się idealnie.

Sprawdź to auto na wesele.

Kategorie: Motoryzacja
Dodał: IfHangover IfHangover