Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Autolaweta - Jak wybrać profesjonalną pomoc drogową

2018-05-13 19:27:21
Informacja prasowa na temat sposobu działania profesjonalnej pomocy drogowej. poradnik dla kierowców. Zobacz czym się kierować przy wyborze firmy holującej samochody.

Profesjonalna pomoc drogowa

 

Autolaweta to coraz popularniejszy sposób na transport pojazdu powypadkowego, po awarii czy też nowo zakupionego za granicą.

Bywa niezbędna dla praktycznie każdego kierowcy, nawet najbardziej doświadczonego zwłaszcza w czasie sytuacji kryzysowych. Chcąc sprowadzić również samochód z zagranicy czy też z drugiego końca Polski trzeba oczywiście wynająć profesjonalną pomoc drogową . Istnieje wiele niespodziewanych sytuacji drogowych, które mogą nas wytrącić z równowagi.: problemy z samochodem z dala od domu, kolizja, stłuczka, samochód odmawia nam posłuszeństwa, niemożliwość samodzielnej i szybkiej naprawy usterki.

W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy drogowej przygotowanej przez specjalistów od holowania.

Oczywiście dobrze jest posiadać odpowiednie ubezpieczenie, które gwarantuje bezpłatne doholowania samochodu we wskazane miejsce, taka usługa niejednemu z nas może oszczędzić nerwów na drodze. Ale jeśli nie posiadamy darmowego assistance, sami musimy zadbać o odholowanie samochodu. Nerwy dodatkowo nie sprzyjają podjęciu określonych działań, dlatego w takich przypadkach dobrze jest postawić na profesjonalną firmę, która będzie potrafiła nam pomóc.

Auto-laweta jest odpowiednio stworzona do takiego celu. Oczywiście jest bezpieczniejszą alternatywą dla laweta, posiada wyspecjalizowany system mocowań oraz zabezpieczeń, daje większe bezpieczeństwo w trakcie transportu samochodu. Posiada dodatkowo wyciągarkę. Gwarantuje większą zwrotność, minimalizuje ryzyko zarysowań lakieru, otarć, czy uszkodzenia pojazdu. Autolaweta. to samochód połączony z tradycyjną lawetą, nie musimy dysponować innym autem, jak również nie ma potrzeby samodzielnego mocowania do niego lawety.

Kierowca może skoncentrować się na prowadzeniu pojazdu, a brak doświadczenia z jazdą z przyczepą nie stanowi najmniejszego problemu. Jeżeli szukasz najbardziej optymalnego środka transportu dla twojego pojazdu, który nie może poruszać się samodzielnie, autolaweta będzie niezastąpionym, bezkonkurencyjnym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. 

 

 
Dodał: goldcar24.pl