Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Avenida z pierwszym w Poznaniu salonem Smoke Shop

2018-11-27 13:48:23
Polska sieć trafik Smoke Shop w Avenidzie otworzyła swój pierwszy salon w Poznaniu.

Polska sieć trafik Smoke Shop w Avenidzie otworzyła swój pierwszy salon w Poznaniu. Od początku istnienia marka specjalizuje się w handlu artykułami tytoniowymi, a swoje salony lokalizuje głównie w dużych centrach handlowych. 

Do naszego Centrum dołączyła popularna w Polsce sieć trafik Smoke Shop obecna na rynku od 13 lat, cieszymy się, że jej debiut w Poznaniu ma miejsce w Avenidzie – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

W nowo otwartym salonie – oprócz klasycznych papierosów – klienci znajdą m.in. szeroką gammę cygaretek, cygara z całego świata, e-papierosy oraz drewniane fajki. W swoim asortymencie sieć Smoke Shop posiada również duży wybór tytoniu oraz fajek wodnych.

Salon Smoke Shop w Avenidzie zajął powierzchnię 28 mkw. Jego wystrój jest zachowany według towarzyszącemu od lat konceptowi marki.

Smoke Shop w Avenidzie jest pierwszym  sklepem tej marki w Poznaniu i 25  w Polsce. Firma posiada swoje salony m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Rzeszowie, Radomiu, Kielcach
i Katowicach.

Kategorie: Zakupy
Regiony: wielkopolskie
Dodał: PR Inspiration