Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Bądź jak MasterChef Junior i odbierz w Netto swój fartuszek szefa kuchni

2017-04-20 11:47:11
To już ostatnia chwila, aby wziąć udział w wielkiej przygodzie! Przyjdź ze swoją pociechą na zakupy do Netto i skompletujcie własny album podróżniczo-kulinarny. A już w dn. 22 do 23 (sobota, niedziela) w godz. 12-18 we wszystkich sklepach Netto można będzie wymienić się kartami i naklejkami!

Sieć sklepów Netto wie, jak zachęcić najmłodszych do rozwijania ich pasji. W każdym sklepie Netto można kupić wyjątkowe albumy (cena to 9,99 zł) oraz za każde wydane 25 złotych otrzymać za darmo dwie saszetki do gry. Saszetki dostępne są także w regularnej sprzedaży za 1,99 zł. Każdy, kto zbierze kolekcję naklejek, otrzyma oryginalny fartuszek z logo najpopularniejszego dziecięcego show o gotowaniu - MasterChefa Juniora.

Rozrywka na najwyższym poziomie

W walce o fartuch MasterChef Juniora nie można zapomnieć o doskonałej, rodzinnej rozrywce, którą znajdziemy w specjalnym albumie. Jego twarzą została Natalia Paździor – zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChefa Juniora. W albumie każdy młody kucharz będzie mógł spisać swoje notatki i inspiracje. Znajdzie tu też proste przepisy na wyjątkowe okazje, takie jak Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny kolegi, czy Halloween. Atrakcją dla całej rodziny okaże się zapewne gra „Moja Restauracja”. Każdy MasterChef Junior marzy przecież o tym, aby poprowadzić własną restaurację. Dzięki kartom od Netto możecie wspólnie spędzić miło czas, budując swoje kulinarne imperium. Karty przydadzą się również do gry w domino. Gwarantujemy, że każde dziecko pokocha tajemnice kulinarnego świata.

Nauka poprzez zabawę

Od dawna wiadomo, że najlepszy sposób na naukę to edukacja przez zabawę. Podróże kształcą, dlatego razem ze Scottiem – przyjaznym pieskiem Netto, chcemy zabrać Ciebie i Twoje dziecko na wielką kulinarną wycieczkę dookoła świata. Z pewnością pobudzi ona Wasz apetyt na niezwykłe potrawy i zainspiruje do przygotowania pełnych aromatów i kolorów dań. W albumie Netto znajdziecie kulinarne ciekawostki i przepisy na potrawy popularne w Afryce, Australii, Ameryce czy krajach europejskich. Takie podróże, jak nic innego, kształcą, bawią i pobudzają wyobraźnię najmłodszych.

Nie zastanawiajcie się dłużej i już dziś wybierzcie się na zakupy do Netto, zbierzcie wszystkie potrzebne naklejki, wyślijcie zgłoszenie i odbierzcie fartuch. W ten sposób rozpoczniecie wielką, rodzinną, kulinarną przygodę. Powodzenia!

Kategorie: Media, Edukacja, Żywność, FMCG
Dodał: Hill + Knowlton Strategies