Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Bakotech oficjalnym dystrybutorem MailStore

2018-09-18 16:44:04
Bakotech, dystrybutor rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i monitorowania sieci, od września uzupełnia swoje portfolio o rozwiązania niemieckiej firmy MailStore, specjalizującej się w dostarczaniu technologii w zakresie archiwizacji poczty elektronicznej.

MailStore jest firmą działającą na rynku od 2006 roku, która swoją ofertę kieruje głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. W jej portfolio znajdują się zarówno klienci komercyjni jak i instytucje rządowe, organy administracji oraz instytucje publiczne. Firma obsługuje ponad 50 000 organizacji w 100 krajach.

Bakotech nawiązując współpracę z MailStore, od września rozpoczyna dystrybucję rozwiązania MailStore Server. Wśród elementów wyróżniających technologię rozwiązania, producent wskazuje na:

  • wydajność i funkcjonalność,
  • łatwość obsługi i instalacji,  
  • zintegrowaną i skalowalną technologię przechowywania poczty, która nie wymaga serwera SQL,
  • kompatybilność z Microsoft Office 365, serwerami Exchange, G Suite oraz innymi obsługującymi POP3 oraz IMAP.

Technologia MailStore polega m.in. na kopiowaniu 1:1 nieograniczonych ilości wiadomości mailowych z serwera poczty i oprogramowania klienta na komputerach, zapewniając równolegle dostęp do danych zgromadzonych na skrzynkach mailowych. Efektem jest oszczędność do 70% miejsca na dysku, bez ograniczania dostępu do zarchiwizowanych wiadomości użytkownikom.

- Na polskim rynku obserwujemy zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. Technologia MailStore dobrze przyjęła się w wielu krajach, wciąż zdobywa nowe rynki i jest dobrze oceniana przez klientów.  Między innymi te argumenty wpłynęły na decyzję o nawiązaniu współpracy z tym Producentem – podsumowuje Krzysztof Hałgas CEO Bakotech.

Dystrybucja MailStore przez Bakotech, rozpoczęła się z początkiem września. Okazja do spotkania i rozmowy z przedstawicielem niemieckiej firmy, będzie podczas Security Days, organizowanych przez Bakotech w październiku. Więcej informacji na stronie www.secdays.pl.


Więcej informacji na temat MailStore znajduje się na stronie producenta: www.mailstore.com  oraz na www.bakotech.pl  

 

 

 

 

Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.

Paulina Sacha

Marketing Specialist, tel. 660 910 074

e-mail: paulina.sacha@bakotech.com

www.bakotech.pl

 

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej
Dodał: BAKOTECH