Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Beckers: odświeżające zmiany w stylu vintage

2019-04-15 15:47:07
Coś nowego, coś starego, coś kolorowego – i metamorfoza wnętrza gotowa! Czasem wystarczy wprowadzić do pomieszczenia kilka stylowych dodatków i pomalować ściany, by nadać mu zupełnie nowy, wysmakowany klimat.

Retro zawsze modne

Wnętrzarskie akcenty przywodzące na myśl mieszkania naszych babć bynajmniej nie są nudne. Wręcz przeciwnie – mogą sprawić, że cały wystrój nabierze wyjątkowego,  eklektycznego charakteru. Modernistyczna, drewniana komoda niezwykle ciekawie będzie prezentować się w sąsiedztwie ściany pomalowanej na kontrastujące ze sobą odcienie szarości jak Mountain Charm i Silver Pearl z palety Beckers Designer Colour. Grę kolorów podkreśli biała lampka ustawiona na tle ciemniejszego fragmentu pokoju.

 

Elegancki dekor

Ciekawym i stosunkowo łatwym do wprowadzenia rozwiązaniem jest udekorowanie ścian sztukaterią. Tak ozdobiona powierzchnia świetnie będzie prezentować się utrzymana w całości w jednej tonacji lub z zastosowaniem współgrających ze sobą odcieni, np. bieli i delikatnego beżu Tender.

 

Kuchnia jak wulkan gorąca

Miłośnicy bardziej zdecydowanych rozwiązań mogą postawić na wprowadzenie do wnętrza głębokich, ciepłych kolorów, które podniosą jego temperaturę. Ściana utrzymana w energetycznym odcieniu Deep Ruby przeniesie domowników w klimat niekończących się wakacji. Rozłożyste rośliny dodatkowo podkreślą egzotyczny charakter wystroju.  Z takiej kuchni po prostu nie chce się wychodzić!

 

Więcej inspiracji z zastosowaniem kolorów z palety Beckers Designer Colour można znaleźć na stronie https://beckers.pl/produkty/wewnatrz/farby-do-scian-i-sufitow/beckers-designer-colour.

Kategorie: Budownictwo, Dom
Dodał: Practum