Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Bemowo coraz bardziej popularne. Powstaje kolejne osiedle mieszkaniowe

2018-11-20 16:31:48
Bemowo, to dzielnica Warszawy, która w ostatnich latach dynamicznie się rozrasta. Ta część stolicy zajmująca powierzchnię niespełna dwudziestu pięciu kilometrów kwadratowych, z roku na rok zyskuje kolejne adresy mieszkalne. Niebawem pojawi się ich jeszcze więcej – właśnie rusza nowa inwestycja, za której realizację odpowiada Nexity Polska.

Dla tych, którzy planują zakup mieszkania, Bemowo jest wartą rozważenia lokalizacją. Mieszkanie na Bemowie, to życie z dala od zatłoczonego centrum, a jednocześnie dobry dojazd w każdy rejon Warszawy. W przyszłości będzie jeszcze lepiej: wkrótce pojawią się tu stacje metra.

 

Osiedle mieszkaniowe to dziś dużo więcej niż lokale. Kompleks mieszkaniowy ma przede wszystkim ułatwiać codzienne funkcjonowanie, zachęcać do rekreacji i wypoczynku. Taka właśnie będzie najnowsza realizacja Nexity o nazwie Bemowo Line. Docelowo przyszli mieszkańcy osiedla oprócz funkcjonalnych rozkładów mieszkań, znajdą m.in. system Smart Home czy plac zabaw dla dzieci. Inwestycja powstanie przy ul. Szeligowskiej. Kompleks mieszkaniowy będzie składał się z 11 budynków, w których łącznie znajdą się 124 mieszkania, każde wyposażone w balkon. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną garaże podziemne i komórki lokatorskie. Na parterze budynków przewidziano także lokale usługowe. Niezaprzeczalnym wabikiem dla klientów będzie cena lokali – mieszkanie będzie można tu kupić już od 6500 zł/mkw. Warto też uczestniczyć w Dniach Otwartych (30.11.- 02.12.2018 r.), organizowanych przy ulicy Szeligowskiej 61, w miejscu gdzie powstanie inwestycja. W Biurze Sprzedaży przy ul. Batalionów Chłopskich 79, będzie można dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie wyglądać inwestycja i nabyć mieszkanie na wyjątkowo korzystnych warunkach.  Kawalerkę będzie można nabyć już za 246 tys. złotych, 2-pokojowe lokum będzie dostępne od 270 tys. zł., natomiast 3-pokojowe od 414 tys. złotych. Rozpoczęcie budowy Bemowo Line deweloper zaplanował na I kw. 2019 r. Zakończenie inwestycji przewidziane jest w IV kw. 2020r.

 

Poszukującym mieszkania Bemowo często kojarzy się z peryferiami miasta. Niesłusznie. Jest to rosnąca i coraz lepiej skomunikowana z centrum dzielnica stolicy. Warszawa Bemowo ma coraz więcej mieszkańców, sklepów i firm usługowych oraz dogodne i nieustanie udoskonalane połączenie komunikacyjne. Bez stania w korkach, w przewidywalnym czasie można dojechać tramwajem zarówno prosto do Placu Bankowego, jak i do ronda Dmowskiego i dalej do skrzyżowania Al. Jerozolimskich i Nowego Światu. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą Bemowo Line podczas Dni Otwartych. Warto zastanowić się nad kupnem mieszkania właśnie na Bemowie. W najbliższej przyszłości dojazd do centrum będzie zajmował nie więcej niż 15 minut, bowiem,  to właśnie tu znajdą się stacje drugiej linii metra. Przy metrze zawsze drożeją nowe mieszkania. Stało się tak, zarówno na Bielanach, jak i na Ursynowie, gdzie aktualnie  cena metra kwadratowego bije stołeczne rekordy. Trzeba tam zapłacić często 11 lub 12 tys. za metr powierzchni w budynkach zlokalizowanych na nowych osiedlach w pobliżu stacji podziemnej kolejki. Bemowo na pewno nie będzie wyjątkiem  – komentuje p. Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: NextUrsus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MyBemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej.

 

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie ruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC