Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Blachodachówki w ofercie Braas

2018-05-09 14:02:25
Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość – blachodachówki panelowe.

Marka Braas doskonale znana z wysokiej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, wprowadza do swojej oferty nowość – blachodachówki panelowe.

 

Rozbudowa portfolio produktowego Braas to wyjście naprzeciw potrzebom szerokiej grupy klientów, którzy poszukują różnorodnych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Modele blachodachówek panelowych to sprawdzone i popularne kształty Decra® i Quadro, dobrze znane z asortymentu firmy Icopal, która razem z Monier Braas należy do międzynarodowego koncernu BMI Group.

Blachodachówki Braas wyróżnia trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesna forma. Grupa blachodachówek Decra® składa się z dwóch odmiennych linii stylistycznych:

  • blachodachówki z posypką ceramiczną zespoloną w żywicach akrylowych, dostępne w kilku kolorach, w kształcie Decra® Classic (przypominająca klasyczną dachówkę) oraz Decra® Stratos (wzorowana na drewnianym goncie),
  • blachodachówki lakierowane proszkowo – Decra® Elegance, oferowane w sześciu kolorach,
    z wykończeniem lakierowanym na wysoki połysk lub satynowym.

Model Quadro wyróżnia się na rynku, ponieważ jest to pierwsza w Polsce blachodachówka
o płaskim profilu. Dzięki temu doskonale podkreśla charakter nowoczesnej architektury. Dachówka Quadro jest lakierowana proszkowo (po wytłoczeniu) i oferowana w czterech wariantach kolorystycznych. Blachodachówki Braas sprawdzą się na pokrycie dachowe zarówno domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej, nowo budowanych oraz modernizowanych.

Razem z blachodachówkami panelowymi w ofercie pojawił się również szeroki wybór akcesoriów
i materiałów montażowych dostosowanych specjalnie do tego typu pokrycia. Gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, wsporniki do ław kominiarskich, wsporniki do płotków przeciwśniegowych, taśmy wentylacyjne, wkręty i gwoździe dedykowane są specjalnie blachodachówkom panelowym, umożliwiając efektywny, pewny montaż i staranne wykończenie. Dla poprawnego rozwiązania wentylacji i zabezpieczenia strefy kalenicy zaleca się stosowanie taśm kalenicowych Figaroll Plus oraz Figaroll 2. Do uszczelnienia kominów czy lukarn doskonale sprawdzą się taśmy uszczelniające Wakaflex. Jako warstwę wstępnego krycia zaleca się natomiast stosowanie wybranych modeli membran Divoroll, które są objęte gwarancją funkcjonalności: Divoroll Kompakt 2S/ Divoroll Universal + 2S, Divoroll Top RU/Divoroll Maximum+ 2S.

Blachodachówki Decra® i Quadro objęte są 30-letnią Gwarancją Jakości Monier Braas.

Aktualny cennik zawierający informacje dotyczące cen oraz dostępności blachodachówek panelowych Decra® oraz Quadro dostępny jest na stronie internetowej http://www.monier.pl/produkty/cennik.html

Więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/blachodachowki-panelowe.html

Dodał: Pegasus PR