Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Boxlight wchodzi na polski rynek

2019-01-23 11:44:15
Boxlight, wiodący producent nowatorskich rozwiązań interaktywnych dla edukacji, rozpoczyna dystrybucję swoich produktów w Polsce. Misją firmy jest wyposażenie nauczycieli w nowoczesne rozwiązania, które budują zaangażowanie uczniów i ułatwiają im zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy. Wyłącznym dystrybutorem produktów Boxlight jest AGRAF.

W ofercie polskiego dystrybutora, firmy Agraf, znajdą się produkty z serii Mimio m.in. system do odpowiedzi MimioVote, mobilna tablica Mimio Teach oraz przystawka kopiująca Boxlight MimioCapture. Produkty Boxlight powstają w odpowiedzi na realne potrzeby uczniów i nauczycieli. Na szczególną uwagę zasługuje mobilna tablica MimioTeach – niewielka przystawka, który zmienia standardową tablicę  w jej interaktywny odpowiednik. Dzięki poręcznemu rozmiarowi  może być z łatwością przenoszona z klasy do klasy i tym samym uzupełnić interaktywne wyposażenie więcej niż jednej pracowni.

Systemy do odpowiedzi MimioVote oferują błyskawiczną weryfikację poziomu wiedzy uczniów, ułatwia angażowanie słuchaczy w dyskusje oraz pozwala na wygodne i automatyczne zebranie wyników. Rozwiązanie w formie poręcznych pilotów świetnie sprawdzi się podczas lekcji, szkoleń i spotkań biznesowych.

Pełna oferta produktów dostępna jest na stronie dystrybutora: www.agraf-it.pl

AGRAF od 1987 roku zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania, m.in. monitorów i tablic interaktywnych, projektorów multimedialnych, cyfrowych pracowni przyrodniczych i programów do obsługi  urządzeń interaktywnych. Dzięki współpracy z ogólnopolską siecią dealerów, zapewnia klientom sprawną obsługę posprzedażową, szybkie wsparcie merytoryczne i serwisowe.

Dodał: Agraf sp. z o.o.