Kategoria

Wyszukiwarka

Region

CUKIEREK ALBO PSIKUS, CZYLI HALLOWEEN W ALEI BIELANY

2017-10-25 13:14:09
Wycinanie dyni, malowanie twarzy, ciekawe konkursy i zabawy – to wszystko czeka na najmłodszych podczas halloweenowego wydarzenia w Alei Bielany!

Już w najbliższy wtorek, 31 października, Aleja Bielany zaprasza wszystkie dzieci na popołudnie z duchami. Maluchy będą miały okazję spędzić ten straaaaszny dzień biorąc udział w ciekawych halloweenowych zabawach. Na dzieci czeka przygotowywanie halloweenowych ozdób – wycinanie i malowanie „dyni” z cytrusów, tworzenie girland i wielu innych typowych dla tego dnia dekoracji. Wszystkie maluchy mogą także liczyć na małe metamorfozy. W specjalnie przygotowanej strefie animatorzy zadbają o malowanie buziek ze strasznymi charakteryzacjami w roli głównej, doczepianie kolorowych warkoczy i tworzenie szalonych fryzur.

Oprócz zajęć manualnych dla starszaków, organizatorzy przewidzieli również coś dla najmłodszych gości centrum. Na miejscu pojawi się strefa malucha, wypełniona zabawkami, ogromnymi klockami i mega dużymi kolorowankami. 

To jeszcze nie wszystko! Dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie. Jury wybierze najciekawsze i najbardziej pomysłowe stroje, a mali zwycięzcy zostaną nagrodzeni zestawami słodyczy i upominkami.

Wydarzenie odbędzie się 31.10 w godzinach 14:00-19:00 przy środkowym wejściu do Alei Bielany. Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.alejabielany.pl/pl-pl/news-and-events/halloween

Kategorie: Gry, Edukacja
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR