Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Centrum Handlowe Osowa zaprasza na Zlot Food Trucków i ogrodową promocję

2017-04-21 09:43:54
Przedostatni weekend kwietnia w Centrum Handlowym Osowa zapowiada się bardzo apetycznie! Od 22 do 23 kwietnia na parkingu przed galerią zaparkują mobilne bary serwujące pyszne jedzenie z całego świata.

Zlotowi Food Trucków będzie towarzyszyć weekend rabatów oraz konkurs „Rozświetl swój ogród na wiosnę”, w którym do wygrania będą wiosenne akcesoria do wykorzystania we własnym ogrodzie, na balkonie lub tarasie.

Festiwal Food Trucków to mobilne bary i restauracje, które w dniach 22-23 kwietnia będą serwować klientom Centrum Handlowego Osowa kilkadziesiąt dań z różnych regionów świata. Podczas Wiosennego Festiwalu Smaków klienci będą mogli zrobić sobie przerwę od zakupowego szaleństwa i wypocząć w strefie relaksu, a najmłodsi pobawić w strefie malucha.

W dniach 22-23 kwietnia będzie również trwać konkurs „Rozświetl swój ogród na wiosnę”, w którym do wygrania będą modne girlandy oświetleniowe, latarnie ogrodowe oraz paczki z nasionami roślin. Każdy, kto w dniach 18-23 kwietnia zrobi zakupy w sklepach galerii handlowej na kwotę co najmniej 50 złotych na maksymalnie 2 paragonach, otrzyma możliwość wzięcia udziału w konkursie. Zadaniem uczestników konkursu będzie jak najszybciej prawidłowo dopasować ogrodowe symbole poprzez wrzucenie 12 piłeczek do specjalnej „wrzutni”.

„Przed nami weekend pełen feerii smaków i mnóstwa zabawy. Festiwal Food Trucków, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie, konkurs z wiosennymi nagrodami oraz atrakcyjne rabaty na zakupy – to wszystko czeka na Was już od soboty w CH Osowa. Zapraszamy na szaleństwo zakupowe połączone z wygrywaniem oraz próbowaniem nowych smaków serwowanych przez mobilne restauracje” mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Regulamin konkursu „Rozświetl swój ogród na wiosnę” będzie dostępny na stoisku konkursowym, w siedzibie organizatora oraz w biurze dyrekcji CH Osowa.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 950 000 mkw GLA w 23 centrach handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC oraz EuropaProperty w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu. Więcej informacji: www.apsysgroup.com

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).

Dodał: Orchidea PR