Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Credit Agricole ponownie zaprasza studentów do programu Maksymalni

2019-03-21 15:23:23
Maksymalni powracają! Wraz z początkiem wiosny Credit Agricole ponownie rusza w trasę po polskich uczelniach. Eksperci podpowiedzą studentom jak napisać cv, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, czy poznać swoje mocne strony. Start eventów już dziś na Politechnice Krakowskiej.

 Program "Maksymalni" jest kontynuacją znanego projektu „Świeża Krew do pierwszej pracy” i ma na celu wsparcie młodych osób w ich pierwszych zawodowych krokach oraz pomoc w odkrywaniu własnego potencjału.

 

- Tegoroczna edycja programu skupia się na tym, co najważniejsze dla młodego człowieka, czyli rozwoju osobistym, poszukiwaniu pasji, odkrywaniu własnego potencjału, a także dążeniu do samodoskonalenia. Wyszliśmy z założenia, że dla młodych istotny jest więc zarówno rozwój osobisty i zawodowy, jak i finansowy. To właśnie te trzy obszary stały się dla nas ideą i jednocześnie motywem przewodnim tegorocznych eventów - mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole. 

 

Podczas wydarzeń do dyspozycji  studentów będą 3 strefy odzwierciedlające najbardziej istotne filary dla młodych, czyli rozwój osobisty, zawodowy i finansowy – będące jednocześnie ideą i  motywem przewodnim tegorocznych eventów. Młodzi będą mogli więc poznać własny kapitał wewnętrzny, porozmawiać ze specjalistą HR, „złowić” szczęście i oczywiście skorzystać z oferty banku.  

 

Cykl eventów na uczelniach potrwa do 16 maja – w tym czasie odwiedzimy 16 miast w całej Polsce i łącznie zrealizujemy 18 eventów. Plan na najbliższe dwa tygodnie wygląda następująco:

 

21.03 – Politechnika Krakowska, Kraków

22.03 – Politechnika Świętokrzyska, Kielce

26.03 – Uniwersytet Łódzki, Łódź

27.03 – Uniwersytet Śląski, Sosnowiec

28.03 – Akademia Techniczno-Humanistyczna, Bielsko-Biała

Dodał: Credit Agricole Bank Polska S.A.