Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Cromwell podpisuje nową umowę najmu z wiodącą spółką wydawniczą w Polsce

2019-02-05 11:49:50
Cromwell Property Group, podmiot zajmujący się inwestowaniem w nieruchomości i ich zarządzaniem, podpisał z wiodącym wydawcą na polskim rynku cyfrowym, Ringier Axel Springer Polska, nową umowę najmu dotyczącą 12 tys. m2 powierzchni biurowej w budynku Trinity Park III na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość ta wchodzi w skład portfela Artemis.

Ringier Axel Springer Polska jest kolejnym najemcą w tym sześciopiętrowym budynku biurowym o łącznej powierzchni 32 tys. m2.

 

Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej, w miejscu dobrze skomunikowanym transportem publicznym i prywatnym z resztą Warszawy. Niedaleko budynku zlokalizowane jest centrum handlowe Galeria Mokotów.

 

Karol Pilniewicz, Dyrektor Cromwell w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni mogąc przywitać Ringier Axel Springer Polska w gronie najemców Trinity Park III. Przy projektowaniu tego obiektu jednym z głównych celów było zapewnienie elastycznego układu pomieszczeń w celu stworzenia najlepszych możliwych warunków do pracy. Przyciągnięcie dużej grupy wydawnictw cyfrowych podkreśla zalety zaprojektowanej powierzchni i dodaje istotną wartość dla naszych inwestorów”.

 

Przy zawarciu umowy najmu doradzały firmy CBRE oraz Knight Frank.

Regiony: mazowieckie, Polska
Dodał: Marika Żołądek