Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Cykl wydarzeń rowerowych w biurowcach zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate

2019-05-14 14:32:26
Trwa cykl wydarzeń promujących aktywność fizyczną pracowników w obiektach biurowych zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate Poland.
Trwająca w wybranych budynkach z portfela BNP Paribas Real Estate Poland akcja ma na celu uatrakcyjnienie zakresu usług dla użytkowników budynków oraz zachęcenie ich do korzystania z tego środka transportu. Przyjeżdżający do biur pracownicy będą mogli sprawdzić stan swoich rowerów, wykonać proste naprawy, a w wybranych lokalizacjach zaangażować się w działalność dobroczynną.
 
Poza serwisem rowerowym, w biurowcu Marynarska Point 2, będzie można napić się soku ze świeżych owoców wyciskanego za pomocą energii roweru stacjonarnego. W budynku University Business Center akcja prowadzona będzie we współpracy z Fundacją Rak’nRoll, działająca na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. W ramach projektu fundacja będzie propagować aktywność fizyczną jako sposób powrotu do zdrowia i profilaktyki. W tym obiekcie pracownicy biur będą mogli przekuć swoją energię na wsparcie finansowe dla Rak’nRoll. Przejechane przez nich kilometry zostaną zamienione na wsparcie finansowe dla fundacji.
 

Cykl eventów rowerowych jest jedną ze składowych strategii community management, podejścia dedykowanego najemcom i użytkownikom budynków przez nas zarządzanych. Odpowiada ono ich zmieniającym się potrzebom i oczekiwaniom. BNP Paribas Real Estate Poland od wielu lat organizuje przeróżne aktywności i dedykowane wydarzenia dla użytkowników zarządzanych nieruchomości oraz systematycznie poszerza wachlarz usług i udogodnień dostępny w budynkach - Anna Muszyńska-Gniado, Dyrektor Marketingu, Property Management, BNP Paribas Real Estate Poland

Dodał: BNP Paribas Real Estate