Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Czysto w każdym rogu! Odkurzacz workowy SVC51 marki PRIME3

2019-10-03 08:37:28
Osobom ceniącym porządek w domu i regularnie dbającym o czystość podłóg, dywanów, mebli czy ścian, trudno wyobrazić sobie sprzątanie bez pomocy odkurzacza. Urządzenie to pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu podczas prac porządkowych, szybko i skutecznie usuwając brud, kurz czy sierść naszych pupili.
Warszawa, 3 października 2019 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki PRIME3, rozszerza swoją ofertę odkurzaczy o nowy model odkurzacza workowego – SVC51.

Osobom ceniącym porządek w domu i regularnie dbającym o czystość podłóg, dywanów, mebli czy ścian, trudno wyobrazić sobie sprzątanie bez pomocy odkurzacza. Urządzenie to pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu podczas prac porządkowych, szybko i skutecznie usuwając brud, kurz czy sierść naszych pupili. Co więcej, odkurzacz to urządzenie, które pomaga nie tylko zachować porządek. Pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, poprawia jakość powietrza, którym oddychamy.

Szukając prostych, ale jednocześnie skutecznych rozwiązań pomocnych w utrzymaniu porządku w domu, warto bliżej przyjrzeć się odkurzaczowi SVC51 marki PRIME3. Jest to model wyposażony w worek o pojemności 3 l, w którym zbierany jest kurz i wszelkie zanieczyszczania wciągnięte przez urządzenie. Taka wielkość worka umożliwia odkurzenie dużego mieszkania bez konieczności jego wymiany w trakcie pracy.

Zaletą odkurzaczy workowych jest wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci. Warto również pamiętać o tym, że worek pełni również funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najbardziej zaawansowany, wymienny filtr HEPA, zapewniają doskonałą jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem w 99,97%  pozbawione zanieczyszczeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

Komplet worków (akcesorium SVC51.2), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC51.1) dostępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują również worki uniwersalne Swirl Y45.

Dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,8 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności podłączania urządzenia do kolejnych źródeł zasilania. Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie.

Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli nam dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie się ono sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem.

W zestawie z modelem SVC51 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka oraz ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią dokładne i wygodne sprzątanie.  Z kolei metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

Odkurzacz SVC51 to skuteczny i funkcjonalny sprzęt, doskonały dla wszystkich osób dbających o czystość i porządek w domu.

Specyfikacja techniczna:

 • Wysokowydajny system przepływu powietrza
 • Filtr HEPA
 • Worki na kurz: pojemność 3 l
 • Zwijacz przewodu, długość przewodu: 4,8 m
 • Miękkie kółka
 • Regulacja siły ssania w uchwycie węża
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Poziomy i pionowy system parkowania
 • Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowa
 • Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Moc: 700 W
 • Wymiary: 43 x 28,6 x 24 cm
 • Waga: 5 kg
 • EAN: 5901750503788
Sugerowana cena detaliczna brutto:  199 zł
 

- KONIEC –

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, PRIME3, Brax, Helix oraz Match.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, MORELO, WEINSBERG, GIMEX, FLAMEFIELD i KOZIOL.

Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2019 firma kolejny raz dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

 

Więcej informacji: www.prime3.eu i www.everpol.pl.

Informacja prasowa:
Katarzyna Dokowicz
PR & Marketing Manager
Katarzyna.dokowicz(at)everpol.pl
tel. +48 519 141 499

 

Dane rejestrowe:
2N-Everpol Sp. z o.o.
02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A
NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

 

Biuro handlowe:
ul. Polna 6
05-500 Chyliczki


Kategorie: AGD, Uroda i zdrowie, RTV, Dom, Zakupy
Dodał: 2N-Everpol