Kategoria

Wyszukiwarka

Region

DAN CAKE ULUBIONĄ MARKĄ POLAKÓW 2019

2019-04-16 12:38:29
Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, otrzymał tytuł Ulubiona Marka Polaków 2019 w kategorii „Pieczywo i Tortilla”.

Tytuł ten jest wynikiem badania przeprowadzonego przez Instytut GfK, którego celem było zidentyfikowanie marek produktów FMCG zasługujących, zdaniem konsumentów, na miano ulubionych. Tegoroczne badanie objęło 835 marek produktów FMCG oraz samochodów osobowych w ramach 80 kategorii.

 

Badanie zostało zrealizowane w pierwszej połowie marca 2019 roku, na łącznej próbie 1000 Polaków w wieku 18 – 65 lat, decydujących lub istotnie współdecydujących w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego oraz używających produktów z kategorii objętych badaniem.

 

Badanie przeprowadzono metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu. Głosy oddane przez respondentów (procent wskazań) na poszczególne marki decydowały o pozycji każdej z marek w rankingu.

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego tytułu, ponieważ to konsumenci zdecydowali o tym, że Dan Cake został Ulubioną Marką Polaków 2019. Cieszy nas, że doceniają oni nie tylko smak naszych wyrobów, ale również ich bezkompromisową jakość. Tytuł ten dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy, w tym, rozszerzania obecnego portfolio Dan Cake o kolejne produkty, które nasi konsumenci będą mogli zaliczyć do grona swoich ulubionych produktów z kategorii piekarniczo-cukierniczych” – powiedziała Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

 

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O DAN CAKE W POLSCE

 

Dan Cake Polonia to jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju. Od 2004 roku Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Polsce oraz w Bangladeszu.

 

Dan Cake Polonia to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się organizacja. Zakład produkcyjny spółki mieści się w Chrzanowie i posiada obecnie 7 linii produkcyjnych. Spółka dostarcza produkty zarówno pod swoją marką Dan Cake, jak i na zamówienie największych sieci detalicznych w Polsce.

 

Podstawą sukcesu marki Dan Cake w Polsce jest połączenie międzynarodowych doświadczeń Grupy oraz polskich tradycji piekarniczo-cukierniczych. Dlatego też oferta produktowa Grupy wciąż rozwija się. Obecnie, gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów, w szczególności: chleby tostowe, bułeczki mleczne oraz ciasta (rolady, babki, keksy, muffinki, rogaliki, spody tortowe, gofry i wiele, wiele innych).

 

Dan Cake Polonia zatrudnia obecnie ok. 400 pracowników.
Dodał: 8Sense Public Relations