Kategoria

Wyszukiwarka

Region

DB Schenker buduje kulturę Lean

2019-05-27 16:36:48
Eksperci DB Schenker wystąpią podczas XIX Konferencji Lean Management organizowanej w czerwcu przez Lean Enterprise Institute Polska we Wrocławiu. Opowiedzą, jak angażować liderów w budowanie kultury Lean.

Anna Strycharska, Head of Operational Excellence North&East Europe dla biznesu Transportu Lądowego w DB Schenker i Dominik Czerwiński, Lean Lead w DB Schenker, odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie modelu LEAN w polskiej części organizacji firmy, podzielą się swoim doświadczeniem skutecznego angażowania pracowników operatora logistycznego w transformację Lean.

Podczas XIX Konferencji Lean Management dla produkcji i usług, która odbędzie się 11-13.06.2019 r. we Wrocławiu, w Hotelu Haston, wyjaśnią, jak budowanie kultury Lean i podejmowane działania pomagają w realizacji celów biznesowych. Wspólnie z uczestnikami spróbują odpowiedzieć na pytanie: jak budować kulturę Lean, mając na uwadze rzeczywiste potrzeby biznesowe oraz potrzeby pracowników.

– Kultura Lean w realiach operatora logistycznego wymaga nieustannego wysiłku od wszystkich pracowników, ale też otwiera możliwości ciągłego rozwoju całego przedsiębiorstwa. Kluczowe jest zrozumienie i wdrożenie procesu nieustannego doskonalenia w którym tym co łączy jest wspólny cel oraz sposób w jaki go zrealizować – mówi Dominik Czerwiński.

DB Schenker od wielu lat buduje kulturę Lean, koncentrując się na doskonaleniu procesów, eliminowaniu marnotrawstwa i lepszym wykorzystaniu zasobów, w celu zwiększania wartości dostarczanej klientom. W kulturze Lean kładzie się też nacisk na odpowiedni model przywództwa przy równoczesnym uprawomocnieniu pracowników, którzy stają się w większym stopniu odpowiedzialni za swoją pracę, przedsiębiorstwo i otoczenie.

DB Schenker to wiodący dostawca usług w zakresie globalnej logistyki. Posiada 2000 lokalizacji i zatrudnia 68 000 pracowników na świecie. Zarządza łańcuchami dostaw, obsługuje przemysł i handel w globalnej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy, fracht oceaniczny i rozwiązania z zakresu logistyki kontraktowej.

Kategorie: Transport
Dodał: OneMulti