Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Dachser dla Volvo Cars

2019-07-12 13:42:24
Dachser, jeden z wiodących globalnych operatorów logistycznych na świecie, realizuje transport produktów dla Volvo Cars.

Części zamienne skandynawskiego producenta trafiają z miejscowości Torslanda pod Göteborgiem do szwedzkiego oddziału Dachser, skąd ruszają dalej do magazynów Volvo Cars w Niemczech.

 

Dachser odpowiada za organizację regularnych transportów przesyłek Volvo Cars, odbierając towar od klienta sześć razy dziennie. „Koncepcja, którą stworzyliśmy dla Volvo Cars jest wyjątkowa. Z niecierpliwością czekam na efekty, jakie przyniesie ta współpraca” – mówi Carl-Johan Westas, kierownik oddziału Dachser w Göteborgu.

 

Dwie duże naczepy to nowa inwestycja oddziału Dachser w Göteborgu. Firma zapewnia Volvo Cars usługę sprawnego załadunku. W praktyce oznacza to, że producent na bieżąco załadowuje naczepę z towarami do Niemiec w swoim terminalu dystrybucyjnym w Göteborgu, jak tylko skompletuje i zapakuje partię zamówień. Następnie przesyłki z częściami zamiennymi są transportowane do oddziału Dachser – tu po przesortowaniu ruszają w drogę do magazynów Volvo Cars w Niemczech.

 

„Zapewniamy Volvo Cars usługi dopasowane do ich potrzeb logistycznych. Dzięki takim koncepcjom, jak usługa sprawnego załadunku, Volvo zyskuje zunifikowane rozwiązanie logistyczne” - mówi René Sidor, dyrektor zarządzający Dachser Nordic.
Kategorie: Budownictwo, Logistyka
Dodał: Practum