Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Dantex: Rozpoczyna się budowa IV etapu Osiedla Przy Arkadii

2017-11-17 16:40:27
Czwarty etap Osiedla przy Arkadii to przedostatnia faza nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez Dantex. Projekt zakłada budowę 5 nowoczesnych budynków wraz z podziemnymi garażami oraz zieloną strefą rekreacyjną sprzyjającą integracji mieszkańców.

Warszawski deweloper, firma Dantex rozpoczyna budowę kolejnego etapu Osiedla przy Arkadii. Budynek powstaje w atrakcyjnym rejonie Warszawy, wybieranym przez mieszkańców stolicy, którzy doceniają komfort życia w dużym mieście. Na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza, w ramach IV etapu kompleksu mieszkalnego powstanie dwunastokondygnacyjny budynek. Znajdą się w nim 284 mieszkania, zróżnicowane pod względem metrażu i rozkładu. Zakończenie budowy planowane jest na II kw. 2019 roku.

Jednym z kluczowych atutów inwestycji jest dogodna lokalizacja oraz rozbudowana infrastruktura miejska, która zapewnia szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta. Osiedle usytuowane jest nieopodal Ronda Zgrupowania AK „Radosław”, w sąsiedztwie kulturalnej enklawy tej części miasta oraz centrum handlowego Arkadia. Nabywców znalazło już 60 proc. mieszkań IV etapu inwestycji.

Mieszkania budowane przez nas, w ramach Osiedla przy Arkadii budzą bardzo pozytywne emocje wśród mieszkańców, którzy odnajdują w tej lokalizacji wszystko to, co najlepsze w Warszawie – łatwy dostęp do kultury, rozrywki, usług czy rozbudowanej komunikacji. To osiedle zaprojektowane i budowane z dbałością o każdy detal, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. W momencie rozpoczęcia prac budowlanych w sprzedaży pozostało około 40 proc. mieszkań tego etapu – powiedział Marek Roefler, Prezes Zarządu spółki Dantex.   

Generalnym wykonawcą IV etapu Osiedla przy Arkadii jest Dantex. Wśród 284 mieszkań budynku D znajdą się zarówno ustawne kawalerki o metrażach od 28 m kw., jak i przestronne 5-pokojowe apartamenty o powierzchni do 105 m kw. Wszystkie mieszkania wyposażone są w eleganckie, panoramiczne okna oraz w balkon, loggię, taras lub ogródek – w zależności od usytuowania. Na kondygnacji -1 oraz -2 znajdzie się podziemny garaż dla mieszkańców oraz komórki lokatorskie i rowerowania. Dodatkowo obiekt będzie wyposażony w system ochrony dostępu. W projekcie przewidziano pomieszczenie dla ochrony oraz recepcję.

Czwarty etap Osiedla przy Arkadii to przedostatnia faza nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przez Dantex w tej części miasta. Projekt zakłada budowę 5 nowoczesnych budynków wraz z podziemnymi garażami oraz zieloną strefą rekreacyjną sprzyjającą integracji mieszkańców. Na terenie osiedla przewidziana jest również przestrzeń przeznaczona na punkty handlowe i usługowe.

Za kreację projektu architektonicznego Osiedla przy Arkadii odpowiada firma DAP Projekt. Zakończenie realizacji całej inwestycji zaplanowano na 2020 r.

Dodał: Anna Zalewska