Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Dom bez kurzu! Odkurzacz workowy SVC21 marki PRIME3

2019-10-14 11:02:33
W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dom, w którym nie ma odkurzacza. To urządzenia pomaga bowiem nie tylko zachować porządek, ale pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, również poprawić jakość powietrza, którym oddychamy.

Warszawa, 14 października 2019 – firma 2N-Everpol Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki PRIME3, rozszerza swoją ofertę odkurzaczy o kolejny model odkurzacza workowego – SVC21.

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dom, w którym nie ma odkurzacza. To urządzenia pomaga bowiem nie tylko zachować porządek, ale pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, również poprawić jakość powietrza, którym oddychamy.

Odkurzacz SVC21 to propozycja dla osób szukających prostych, ale jednocześnie skutecznych rozwiązań. Zaletą odkurzaczy workowych jest bowiem wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci.

Model SVC21 wyposażony jest w worek o pojemności 2 l, zatrzymujący kurz i zanieczyszczenia. Jest to pojemność, która umożliwia odkurzenie średniej wielkości mieszkania bez konieczności wymiany worka w trakcie pracy. Warto pamiętać o tym, że worek pełni również funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najbardziej zaawansowany, wymienny filtr HEPA, zapewniają doskonałą jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem oczyszczone w 99,97%  z zanieczyszczeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

Komplet worków (akcesorium ACC042), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC21.1)  dostępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują również worki uniwersalne Swirl Y98.

Dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,2 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności podłączania urządzenia do kolejnych gniazdek. Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie.

Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie się ono sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem.

W zestawie z modelem SVC21 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka oraz ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią dokładne i wygodne sprzątanie.

Odkurzacz SVC21, dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej skuteczności, przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym czystość i porządek w domu.

Specyfikacja techniczna:

 • Wysokowydajny system przepływu powietrza
 • Filtr HEPA
 • Worki na kurz o pojemności 2 l
 • Zwijacz przewodu, przewód 4,2 m
 • Miękkie kółka
 • Regulacja siły ssania w uchwycie węża
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Poziomy i pionowy system parkowania
 • Akcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1
 • Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Moc: 700 W
 • Wymiary: 34 x 27 x 22 cm
 • Waga: 3,3 kg
 • EAN: 5901750503771

Sugerowana cena detaliczna brutto:  149 zł

- KONIEC –

 

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, PRIME3, Brax, Helix oraz Match.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, MORELO, WEINSBERG, GIMEX, FLAMEFIELD i KOZIOL.

Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2019 firma kolejny raz dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

 

Więcej informacji: www.prime3.eu i www.everpol.pl.

 

Informacja prasowa:
Katarzyna Dokowicz
PR & Marketing Manager
Katarzyna.dokowicz(at)everpol.pl
tel. +48 519 141 499

Dane rejestrowe:
2N-Everpol Sp. z o.o.
02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A
NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

Biuro handlowe:
ul. Polna 6
05-500 Chyliczki

Kategorie: AGD, Uroda i zdrowie, RTV, Dom, Zakupy
Dodał: 2N-Everpol