Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Drugi Charytatywny Mecz Gwiazd w Gorzowie

2019-06-10 09:54:00
Marka MyScreenPROTECTOR jest oficjalnym sponsorem Charytatywnego Meczu Gwiazd, który wspiera dzieci w walce z chorobami nowotworowymi. Mecz odbędzie się 16 czerwca 2019 roku na stadionie STALi Gorzów

Marka MyScreenPROTECTOR jest oficjalnym sponsorem Charytatywnego Meczu Gwiazd, który wspiera dzieci w walce z chorobami nowotworowymi. Mecz odbędzie się 16 czerwca 2019 roku na stadionie STALi Gorzów i w formule piłki nożnej zmierzą się ze sobą: Marcin „Różal” Różalski, Jan Błachowicz, Łukasz Jurkowski, DJ Decks, Damian Janikowski, bracia Collins, Bartosz Zmarzlik, Akop Szostak, Piotr Paluch, Mateusz Gamrot. Drużynom przewodzić będą Joanna Jędrzejczyk i Michał Materla.

16 czerwca 2019 roku odbędzie się druga edycja Charytatywnego Meczu Gwiazd organizowanego przez fundację Cancer Fighters oraz STAL Gorzów. Podczas trwania wydarzenia będą zbierane pieniądze na zakup pomp infuzyjnych, dwutorowych i wielofunkcyjnych wózków medycznych. Wspomniany sprzęt medyczny będzie wykorzystywany przez podopiecznych fundacji. W tym roku, poza głównym eventem, uczestnicy i obserwatorzy będą mogli odwiedzić stoisko fundacji Marcina „Różala” Różalskiego, marki MySreenPROTECTOR, zobaczyć wystawę fotografii stworzonej przez Cancer Fighters oraz skorzystać z licznych atrakcji dla najmłodszych.

W 2018 roku na boisku stanęli naprzeciw siebie zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Wydarzeniu przyświeca wspieranie podopiecznych fundacji Cancer Fighters w walce z chorobami nowotworowymi. Pierwsza edycja przyniosła 100 tysięcy złotych na zakup protezy i rehabilitację chorującego na nowotwór Aleksa.

Kategorie: Sport
Dodał: Anna Kowalska