Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Druk plakatów

2018-05-28 12:53:34
Druk plakatów wielkoformatowych to doskonały sposób na reklamę. Drukarnia internetowa Labcreation oferuje Państwu usługi drukowania wysokiej jakości plakatów w różnych formatach w przystępnych cenach.
Dlaczego warto zdecydować się na druk plakatów jako formę promocji?

Plakat może być bardzo skutecznym sposobem na dotarcie do odbiorców. Duży, przemyślany plakat zamieszczony w odpowiednim miejscu od razu przyciąga wzrok. Jest o wiele lepiej widoczny, także z dużej odległości, niż niewielkie ulotki. Przejrzysty projekt graficzny i chwytliwe hasło sprawiają, że treść plakatu pozostaje na długo w pamięci.

Umieszczając plakat w miejscu, gdzie mogą bywać osoby zainteresowane jego treścią, możemy mieć pewność, że nasz przekaz dotrze zarówno do grupy docelowej, jak i do osób spoza niej. Plakat (zwłaszcza umieszczony wewnątrz budynku) może pozostać długo na swoim miejscu w stanie nienaruszonym. W przypadku ulotek mamy mniejszą pewność, co się z nimi stanie - bardzo często są one zabierane, roznoszone lub gubione i niszczone przez osoby, które wcale nie są zainteresowane ich zawartością.

Drukarnia Labcreation - wydruk wysokiej jakości plakatów w wielu formatach

Wydruk wysokiej jakości plakatów oferuje między innymi drukarnia internetowa Labcreation (http://www.drukowanieulotek.pl/plakaty). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, drukarnia ta umożliwia wydrukowanie plakatów w wielu rozmiarach:
- A3, A2, A1, A0,
- B3, B2, B1, B0,

a także plakaty w formie szarfy, plakaty XXL oraz inne rozwiązania niestandardowe. Co ważne, na stronie drukarni znajdziemy dokładne schematy, z których dowiemy się, jakie są dokładnie wszystkie wymiary, dlatego też nie ma problemu ze złożeniem zamówienia zgodnego z oczekiwaniami.

Oprócz dużej ilości dostępnych wymiarów, drukarnia Labcreation oferuje również druk plakatów na różnego rodzaju papierach błyszczących lub matowych, na przykład:
- papier kredowy 130g,
- papier kredowy 170g,
- papier kredowy 250g,
- papier kredowy 350g.

W zależności od potrzeb, można zamówić jedynie kilka plakatów lub też ilości hurtowe. Drukarnia Labcreation oferuje druk plakatów jednostronnych, jak i dwustronnych.

Kompleksowa usługa

Wiele drukarni umożliwia jedynie wydruk gotowych plakatów w wybranym formacie. Inaczej wygląda to w przypadku drukarni Labcreation. Umożliwia ona zlecenie kompleksowej usługi: najpierw przygotowanie projektu przez doświadczonego grafika zgodnie z wytycznymi, a później wydrukowanie go w dowolnym formacie na wybranym papierze. Możliwe jest przygotowanie także innych materiałów reklamowych.
Kategorie: Reklama
Dodał: labcreation labcreation