Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Dzień Mamy ze SPARK

2018-05-08 13:25:06
Jedyna kobieta, u której każdy z nas ma zaciągnięty dług. Czuła, opiekuńcza, bezwarunkowo kochająca - Mama. Już niebawem będziemy obchodzić Jej święto, dlatego oprócz życzeń i czułych słów warto wyrazić wdzięczność podarkiem, który będzie Jej o nas zawsze przypominał.

Jedyna kobieta, u której każdy z nas ma zaciągnięty dług. Czuła, opiekuńcza, bezwarunkowo kochająca -  Mama. Już niebawem będziemy obchodzić Jej święto, dlatego oprócz życzeń i czułych słów warto w szczególny sposób wyrazić wdzięczność drobnym podarkiem, który będzie Jej o nas zawsze przypominał. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Mamy, podpowiadamy, co wywoła szczery uśmiech na Jej twarzy i sprawi, że w oczach pojawią się iskierki radości. Marka SPARK SILVER JEWELRY przygotowała propozycje upominków w postaci gustownej biżuterii z kryształami Swarovski Crystals z najnowszej kolekcji KALEIDOSCOPE – dla najważniejszej Osoby w naszym życiu.

 

Nie ma takich słów, a tym bardziej klejnotów, które odzwierciedliłyby nasze uczucia, dlatego w Dniu Mamy warto postawić na symbolikę. Tu idealnie sprawdzą się naszyjnik lub kolczyki z serii Tender Heart z zawieszką w kształcie serca z kryształami Swarovski, oprawionymi w srebro próby 925. Oprócz motywu serca w kolekcji KALEIDOSCOPE znajdziemy również serię Infinity – kolczyki, naszyjnik i bransoletka z zawieszką w kształcie znaku nieskończoności, symbolizującej miłość i nierozerwalne więzi. W cudowny sposób podkreślą i wydobędą blask każdej Mamy, która - obdarowana takim upominkiem - poczuje się doceniona i wyróżniona.

 

Dużą popularnością w branży biżuteryjnej cieszy się obecnie łączenie srebra ze złotem. Takie unikatowe naszyjniki, kolczyki i pierścionki, które są mocnym, stylowym akcentem, znajdziemy w linii Gilded. Oryginalny szlif i oryginalne zestawienia kolorystyczne poszczególnych modeli każdą „małą czarną” zamienią w zjawiskową, wieczorową kreację.

 

Jeśli Twoja Mama gustuje wyłącznie w praktycznych podarunkach, postaw na biżuterię, którą swobodnie będzie mogła zestawiać zarówno z codziennymi, jak i wieczorowymi stylizacjami. Tu doskonałym wyborem będą minimalistyczne kolczyki i naszyjnik Tiny Bonbon, zestawione z bransoletką Cassis lub eleganckie kolczyki wkrętki i naszyjnik Paraiso – idealnie uzupełnią biznesowy strój. Na wielkie wyjście natomiast (na przykład romantyczną kolację z Tatą) zachwyci się z pewnością srebrnym naszyjnikiem i kolczykami Primadonna.

 

Każda Mama będzie wdzięczna za nawet najdrobniejszy upominek, jednak najbardziej szczególnym i bezcennym  prezentem jest nasza obecność przy Niej w tym wyjątkowym dniu… Oprócz buziaków, uścisków, życzeń i prezentu warto również sprawić, by ten dzień był wyjątkowy  –  zabierz mamę do dobrej kawiarni, do kina lub na długi spacer po parku. Spędź z nią po prostu trochę czasu.

Dodał: BWPR