Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Dzień Przedsiębiorczości w Pramerica Życie

2018-03-30 11:02:51
Pramerica Życie wzięła udział w programie Dzień Przedsiębiorczości organizowanym corocznie przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Pramerica Życie wzięła udział w programie Dzień Przedsiębiorczości organizowanym corocznie przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. 27 marca 2018 r. uczniowie LVIII Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Warszawie odwiedzili centralę firmy oraz jej oddziały i mieli niepowtarzalną okazję poznać tajniki pracy w towarzystwie ubezpieczeń, a także kulisy udzielania klientom profesjonalnego wsparcia finansowego.

  - Edukacja finansowa jest jednym z filarów naszej działalności społecznej. Dzień Przedsiębiorczości daje nam możliwość przedstawienia uczniom jak w praktyce dbamy o bezpieczeństwo finansowe klientów. Wierzymy, że doświadczenia zdobyte podczas odwiedzin w naszej firmie pomogą młodzieży poznać specyfikę pracy w branży finansowej, a to wpłynie pozytywnie na wybór ich przyszłej ścieżki zawodowej - komentuje Małgorzata Morańska, rzecznik prasowy Pramerica Życie

 Dzień Przedsiębiorczości w Pramerica Życie rozpoczął się prezentacją na temat firmy, jej historii i wartości, jakimi kierują się na co dzień pracownicy i współpracownicy. Uczniowie otrzymali również ogólne informacje na temat rynku ubezpieczeń. Po tym wprowadzeniu młodzież sama mogła doświadczyć pracy na stanowiskach w Dziale Personalnym, Dziale Obsługi Pośredników i Analiz, Dziale Prawnym i Compliance, Dziale Administracyjnym, Dziale Wypłaty Świadczeń, oraz w oddziałach firmy, gdzie Life Plannerzy® spotykają się z klientami.

 Pramerica Życie jest partnerem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości i corocznie wspiera jej działalność statutową współrealizując takie projekty jak Pramerica Moc Działania, czy program Otwarta firma realizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

 Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości organizuje corocznie Dzień Przedsiębiorczości w celu przybliżenia uczniom szkół ponadgimnazjalnych różnych zawodów i branż oraz by wesprzeć ich w racjonalnym wyborze przyszłego zawodu. Od początku trwania programu uczestniczyło w nim ponad 554 tysiące uczniów i taka sama liczba towarzyszących im wolontariuszy. „Dzień przedsiębiorczości” jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

 

Kategorie: Finanse, Edukacja
Dodał: Pramerica Życie TUiR SA