Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Edra nowości w Galerii Heban

2019-08-22 10:20:07
Edra to synonim luksusu, elegancji i niezwykłego komfortu. Czy jest coś bardziej przyjemnego, niż zatopienie się w designerskiej sofie pod koniec dnia? Chyba nie! Nowa Grande Soffice to propozycja mebla, który ozdobi każde wnętrze.
Edra to synonim luksusu, elegancji i niezwykłego komfortu. Czy jest coś bardziej przyjemnego, niż zatopienie się w designerskiej sofie pod koniec dnia? Chyba nie! Nowa Grande Soffice to propozycja mebla, który ozdobi każde wnętrze. Projektant Francesco Binfarè mówi o kanapie jako o „małej miękkiej architekturze” miejscu, gdzie czas nie odgrywa najważniejszej roli.
Grande Soffice jest trzecią sofą w której została zastosowana „inteligentna” poduszka. Zgodnie z oczekiwaniami, sofa jest niesamowicie wygodna - miękka, ale z wystarczającym wsparciem, aby wyjść wygodnie z sofy. Tym razem Binfarè przyjmuje podejście modułowe, tworząc możliwość wyboru pożądanego doświadczenia. Chcesz zanurzyć się w kokonie na poduszki? Inteligentne poduszki będą kształtować i dostosowywać się do nawet najmniejszych ruchów. Chcesz stworzyć przestrzeń z wypełnionej kanapy? Przenieś i ponownie skonfiguruj sekcje,
jak chcesz. W dowolnej kombinacji Grande Soffice może wyglądać szykownie, a jednocześnie przytulnie, dostosowując się do każdego schematu i układu. Subtelna sylwetka sprawia,
że oparcie sofy jest równie estetyczne jak przód. Dodatkowo inteligentna poduszka działa jak oparcie i podłokietnik, regulowany do preferowanej pozycji - od pracy na laptopie po czytanie książki, sofa zapamiętuje kontury naszego ciała i zapewnia silne, ale elastyczne wsparcie.
Galeria Mebli stworzyła strefę dedykowaną wyłącznie marce EDRA. Znajdziemy w niej kultowe propozycje marki, zaprojektowane we współpracy z gwiazdami światowego designu.
 
 
Kategorie: Dom, Usługi, Moda, Fotografia, Zakupy
Dodał: KLMEDIA