Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Fabryka Pisanek w Serenadzie – przyjdź i zagłosuj!

2019-04-04 16:35:55
Ruszyła druga edycja niezwykłego konkursu – Fabryka Pisanek w Serenadzie. Na zwycięskie szkoły czekają cenne nagrody, m.in. nowoczesna pracownia komputerowa, tablica multimedialna czy zestaw książek do biblioteki. Głosowanie trwa od 6 do 12 kwietnia.
Wielkie głosowanie

Szkoły podstawowe, biorące udział w konkursie miały za zadanie przesłać do Serenady projekt swojej pisanki. Spośród nadesłanych ponad 100 prac wyłoniono 20 finalistów, którzy już 5 kwietnia rozpoczną rywalizację. W tym dniu Plac Spotkań w Serenadzie zamieni się w wielką pracownię plastyczną. Zadaniem finalistów będzie przeniesienie swoich projektów na specjalnie przygotowane 1,5-metrowe pisanki. Gigantyczne, wielkanocne jajka zostaną wyeksponowane w specjalnej strefie na Placu Spotkań na poziomie +1. Głosowanie trwa do 12 kwietnia!

Wartościowe nagrody

Udział w „Fabryce Pisanek” to nie tylko okazja do dobrej zabawy i artystycznej ekspresji. To także szansa na zdobycie wspaniałych nagród! Na zwycięską drużynę czeka 15 nowoczesnych notebooków, które uzupełnią wyposażenie ich szkolnej pracowni komputerowej. Dodatkowo każdy z członków drużyny wraz z opiekunem otrzyma multimedialny tablet. Laureaci kolejnych dwóch miejsc zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich szkoły mogą liczyć na tablicę interaktywną oraz bogaty zestaw książek do biblioteki, a członkowie drużyn na czytniki ebooków oraz głośniki bluetooth. W tym roku zostaną przyznane też dwie dodatkowe nagrody – jedną drużynę wytypuje kapituła konkursowa, a drugą internauci. Wybrane drużyny otrzymają zestaw książek dla szkoły oraz głośniki bluetooth dla uczestników.

Organizatorzy konkursu zachęcają do głosowania. Każdy głos ma znaczenie i przybliża wybraną szkołę do wygranej!

Dodał: Joanna Kowieska