Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Firma Koja z niewielkich Stawisk prezentowała się na gigantycznych targach w Bednarach

2017-10-05 17:22:15
Na Agro Show - międzynarodowej wystawie, której organizatorem była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych - zaprezentowało się przeszło 800 firm, w tym około 100 z zagranicy. Przez obszar 120 ha przewinęło się 150 tysięcy zwiedzających.

Bardzo wielu z nich zatrzymało się przy stoisku, na którym swoją ofertę prezentowała firma Koja ze Stawisk. 

 

Agro Show w Bednarach koło Poznania jest organizowane nieprzerwanie od 1999 roku. Są to największe tragi dedykowane branży rolniczej w całej Europie. Zwiedzający przez cztery dni mieli możliwość zapoznania się najnowocześniejszymi rozwiązaniami, mogli  przetestować pracę różnorodnych maszyn, a także uzyskać kompleksową ofertę na przykład producentów nasion, nawozów, pasz, środków do ochrony roślin, czyli wszystkich dziedzin bezpośrednio związanych z rolnictwem.

 

- Decyzja o naszym uczestnictwie w Agro Show była najlepszą z możliwych. Postanowiliśmy w nich uczestniczyć bezpośrednio z uwagi na ciągle rosnącą gamę produktów i to okazało się strzałem  w dziesiątkę! Wyjazd zaowocował wieloma nawiązanymi relacjami, a także szeregiem wstępnych rozmów o współpracy, co ważne - nie tylko z kontrahentami z kraju ale przede wszystkim z zagranicy – mówi Andrzej Konopka, przedstawiciel firmy Koja.

 

Podczas wystawy w Bednarach Koja zaprezentowała niemal całą swoją ofertę, łącznie ze swoim sztandarowym produktem – kabinami do ciągników, a tych w portfolio jest sporo. Przedsiębiorstwo ze Stawisk produkuje kabiny do takich ciągników jak Zetor, Farmtrac, Ursus, Massey Ferguson czy Silverston Polska. Po za tym Koja oferuje różnego rodzaju pługi, zamiatarki i inne maszyny oraz osprzęty rolne, które można było obejrzeć podczas Agro Show.

 

- Choć był to nasz pionierski wyjazd, ale już dziś możemy być pewni, że w kolejnych latach również nas nie zabraknie w tym wyjątkowy wydarzeniu, bo oprócz nowych perspektyw w postaci nowych umów i współpracy z nowymi kontrahentami, był to zarazem czas wymiany cennych doświadczeń z doświadczonymi przedstawicielami naszej branży – dodaje przedstawiciel firmy Koja.

 

Targi w Bednarach odbyły się w dniach 22 – 25 września.
Kategorie: Gospodarka, Przemysł
Regiony: podlaskie, Polska
Dodał: Publicum PR