Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Firmowy zajączek pamięta o najmłodszych

2019-04-16 11:52:48
Zbliżająca się Wielkanoc to dobry czas, aby pomyśleć o dzieciach pracowników. Świąteczne prezenty dla najmłodszych są skutecznym narzędziem w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy, który w ten sposób może pokazać, że troszczy się nie tylko o osoby zatrudnione w firmie, ale również o ich bliskich.

Przygotowanie koszyka ze święconką, malowanie pisanek czy oblewanie się wodą w śmigus-dyngus - to chwile szczególnie wyczekiwane przez dzieci. Do nich należy także zajączek, który w okresie Wielkanocy przynosi prezenty. Dorośli nie mają wątpliwości, że najlepszy upominek to taki, który łączy w sobie cechy niespodzianki, ale jest jednocześnie praktyczny.

Firmowe prezenty przekazywane dzieciom pracowników z okazji Wielkanocy dobrze wpisują się nie tylko w świąteczną tradycję, ale są także elementem łączącym oraz wspierającym równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Szef, który docenia życie rodzinne swoich podwładnych, pamięta o urodzinach ich dzieci, ale też nie oszczędza na prezentach dla najmłodszych z okazji różnego rodzaju świąt, bez wątpienia zawsze będzie mógł liczyć na większą motywację w zespole.

Tradycyjne paczki z okazji świąt wielkanocnych, w których jeszcze do niedawna królowały słodycze i zabawki są miłym dodatkiem, jednak powoli są zastępowane ciekawszymi propozycjami. Jedną z nich jest limitowana edycja Karty Podarunkowej Sodexo. Dzięki niej każde dziecko, niezależnie od tego w jakim jest wieku, może wybrać prezent, który da mu największą satysfakcję i przyniesie radość w święta powiedziała Monika Sielicka-Hamala, Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi Sodexo Benefits and Rewards Services.

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach pracowników może odbywać się na wiele sposobów. Jednym z nich jest dbanie przez pracodawcę o potrzeby rodzin osób zatrudnionych np. poprzez dawanie prezentów z różnych okazji. Dla dzieci takie upominki mają szczególne znaczenie, bo dzięki nim zaczynają postrzegać pracę mamy czy taty jako fajne miejsce – takie, w którym same chciałyby pracować w przyszłości.

Dodał: ConTrust