Kategoria

Wyszukiwarka

Region

GALA DOMU FINANSOWEGO QS

2017-12-18 13:09:01
Po koniec listopada odbyła się uroczysta gala Domu Finansowego QS. Wraz z członkami zarządu, partnerami oraz dostawcami produktów kredytowych, pożyczkowych i ubezpieczeniowych został podsumowany mijający rok dynamicznych zmian oraz przedstawiono plany rozwoju na kolejne lata.

Z franczyzą w przyszłość

Dom Finansowy QS istnieje na rynku od 2001 roku i przez lata swojej działalności wielokrotnie udowadniał, że jest czołową firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Jednym z ważniejszych kroków podjętych w ostatnim czasie, było postawienie na rozwój modelu franczyzowego. Na uroczystej gali o podsumowanie wielkich zmian w Spółce pokusił się Prezes Andrzej Reterski:

 „Obecnie posiadamy blisko 70 placówek franczyzowych. Do końca roku 2018 mamy w planie rozwój sieci do 150 oddziałów franczyzowych, a do 2020 chcemy zyskać kolejne 100. To ambitny plan rozwoju, ale jak pokazują nasze dotychczasowe doświadczenia, również bardzo realny. Starannie wybieramy partnerów do franczyzy oraz szczegółowo przyglądamy się proponowanym lokalizacjom. Naszym nadrzędnym celem nie jest ilość otwartych placówek, a jakość współpracy z naszymi partnerami.”

 

Ogólnopolska siła budowana lokalnie

Po oficjalnej części, przyszedł czas na wielką niespodziankę. Najlepszym partnerom zostały przyznane nagrody za osiągnięte wyniki. Po rozdaniu nagród wszystkim towarzyszył szampański nastój, w który wprowadził uczestników Gali znany satyryk Marcin Daniec. Gdy emocje trochę opadły, nadszedł czas na oficjalną kolację, której zwieńczeniem był występ artystki oraz ambasadorki Domu Finansowego QS – Kasi Novej. 

 

- „Najważniejszym elementem rozwoju biznesu są ludzie. Dlatego też wyróżniamy i nagradzamy naszych najlepszych partnerów i wspólnie budujemy markę Domu Finansowego QS” – podsumowuje Andrzej Reterski.

Kategorie: Finanse
Dodał: Unicorn Media