Kategoria

Wyszukiwarka

Region

GALERIA KATOWICKA FUNDUJE PRZEŻYCIA ŻYCIA. WYJĄTKOWY KONKURS DLA DZIADKÓW I WNUCZKÓW

2018-01-18 14:28:07
Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja do podarowania seniorom czegoś wyjątkowego? Z takiego założenia wyszła Galeria Katowicka, obiecując nagrodzonemu dziadkowi ostrą jazdę Lamborghini na torze wyścigowym, a babci – totalną metamorfozę wyglądu z zakupami.

„Podaruj Dziadkom Przeżycia Życia” to propozycja Galerii Katowickiej na wspólną zabawę wnuczków i dziadków oraz doskonała okazja, by każdy z nich poczuł się naprawdę wyjątkowo. Przy tej okazji można będzie podarować babci to, co kobiety lubią najbardziej - metamorfozę z fryzjerem, stylistką i personal shopperką oraz manicurzystką, a całość zakończy zakupowe szaleństwo z darmową kartą podarunkową Galerii Katowickiej o wartości 1000 zł. To nie koniec! Wybrany dziadek otrzyma naprawdę odjazdową niespodziankę. Będzie nią ultraszybki wyścig na profesjonalnym torze w charakterze pilota oraz kierowcy Lamborghini Gallardo. Oba wydarzenia zostaną uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach oraz w relacji wideo, a seniorzy od samego początku do końca znajdą się pod troskliwą opieką Galerii Katowickiej, która zapewni im transport spod domu (i z powrotem) oraz poczęstunek.

Co zrobić, aby wygrać dla swojego dziadka lub babci tak wyjątkową nagrodę? Wystarczy w dniach 16 – 20 stycznia (do 12:00) zamieścić na Fanpage centrum handlowego, pod postem konkursowym, ciekawe zdjęcie ze swoim dziadkiem lub babcią, napisać krótko, dlaczego to właśnie do nich powinna trafić nagroda i… mocno trzymać kciuki. Ze wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane dwa najciekawsze: jedno zawierające zdjęcie i opis babci oraz jedno – dziadka. Zwycięzców poznamy już 20 stycznia do godz. 15:00. Wspólnie z wnuczkami przedstawiciel Galerii Katowickiej odwiedzi niczego nie spodziewających się seniorów i wręczy im sporych rozmiarów voucher oraz obwieści najbliższe wydarzenia.

Przez cały czas zwycięzcom zabawy będą mogli towarzyszyć zgłaszający ich wnukowie; Galeria Katowicka zapewni transport, świetną zabawę i relację foto i wideo!

Dodał: Open Media