Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Gala rozdania Diamentów Forbesa - Sente na 1. miejscu na Dolnym Śląsku!

2019-05-20 14:11:43
Wyniki tegorocznego rankingu Diamenty Forbesa były znane już kilka miesięcy temu, lecz uroczyste gale rozdania nagród w poszczególnych województwach rozłożono w czasie. Gala na Dolnym Śląsku odbyła się 17. maja w Hotelu Monopol. Statuetka w kategorii firm od 5 do 50 milionów przychodów trafiła do Sente.

Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w kraju. Ranking powstaje na podstawie danych dotyczących przychodów firm oraz tempa rozwoju. W kategorii firm z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln Sente zajęło 1. miejsce w rankingu Dolnego Śląska oraz 9. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Jak podkreśla Prezes Sente, Daniel Urban, wysokie lokaty w zestawieniu Diamenty Forbesa to rezultaty zmian, które zaszły w firmie:

Myślę, że ten sukces jest efektem zaangażowania wszystkich naszych pracowników, całej naszej firmy. To pokazuje siłę zmian, które zaszły w Sente w ciągu kilku ostatnich lat. Odeszliśmy od tradycyjnego modelu zarządzania na rzecz dużej autonomii zespołów i wpływu każdego z nas, każdego z pracowników, na rozwój firmy. Rezultaty pokazują nam, że zmiany były dobrą decyzją.”

 

Lata dynamicznego rozwoju

 

Sente specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla szybko rozwijających się firm. Wspiera rozwój firm handlowych i produkcyjnych tworząc dedykowane systemu ERP, WMS, MRP i CRM. Firma może pochwalić się średnim wzrostem przychodów na poziomie niemal 160%. Tak dynamiczny rozwój to efekt nastawienia na partnerską współpracę z klientami i wspólne osiąganie celów biznesowych.

 

Relacja z rozdania nagród znajduje się tutaj: https://youtu.be/30yittuHtc8

Regiony: dolnośląskie
Dodał: Sente