Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Gorąca końcówka roku w Nexity: nowy etap MY Bemowo, początek budowy w Ursusie i start sprzedaży na Ursynowie

2017-11-28 12:47:30
Nexity Polska przyspiesza i wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w Warszawie. Od początku 2017r. deweloper rozpoczął dwie nowe realizacje oraz kolejne etapy inwestycji na Woli i Bemowie. W planach spółki są już następne projekty – nie tylko w aglomeracji warszawskiej.

Nexity, deweloper o francuskich korzeniach, działający na warszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, nie zwalnia tempa i zgodnie z przyjętą strategią wprowadza do sprzedaży kolejne projekty. W roku ubiegłym spółka sprzedała 350 mieszkań i szacuje, że na koniec 2017 roku wskaźnik ten utrzyma się na takim samym lub nieco wyższym poziomie. Co jest realne, biorąc pod uwagę fakt, że deweloper prowadzi jednocześnie kilka ciekawych realizacji.

 

Rusza 3. etap MY Bemowo

 

Jedną z nich jest kolejny etap inwestycji przy Batalionów Chłopskich 79 na Bemowie, która cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród warszawiaków, ale także osób przyjezdnych. Bemowo to dzielnica, która z roku na rok jest coraz lepszą bazą wypadową w każdym kierunku - zarówno do centrum jak i poza miasto. Od początku 2017r. w tej lokalizacji przybyło ok. 30 nowych projektów mieszkaniowych. Również Nexity rozpoczęło budowę kolejnego etapu inwestycji przy Batalionów Chłopskich 79. Osiedle MY Bemowo 3 będą tworzyły 124 mieszkania rozmieszczone na 6 kondygnacjach jednego budynku. Mieszkania będą miały od jednego do czterech pokoi. Zajmą powierzchnię od 30 do 95 mkw. Każde z nich będzie wyposażone w balkon lub przestrzenny taras. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki. Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość indywidualnej aranżacji mieszkań m.in. poprzez wydzielenie kuchni czy połączenie pokoi. Deweloper zaplanował także podziemne i naziemne miejsca parkingowe. Teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany, a lokale zostaną wyposażone w wideofony, dzięki czemu mieszkańcy poczują się komfortowo i bezpiecznie. Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu będą mogli odpoczywać nad brzegiem prywatnego jeziora, będącego jednym z ciekawszych miejsc rekreacji na terenie osiedla.

 

Zróżnicowana oferta funkcjonalnych mieszkań w MY Bemowo 3 zaspokoi potrzeby zarówno kilkuosobowej rodziny, jak i młodych, aktywnych singli. Inwestycja przy ul. Batalionów Chłopskich 79 będzie usytuowana w otoczeniu zieleni, która wraz z dostępem do prywatnego jeziora ma sprzyjać rekreacji i wypoczynkowi mieszkańców. Duży atut osiedla to lokalizacja. Dojazd do centrum zapewni rozbudowująca się w tamtym kierunku II nitka metra (będą to stacje Ulrychów przy centrum Wola Park, Powstańców Śląskich, Chrzanów i Mory). Szybkie opuszczenie Warszawy umożliwia z kolei wjazd na trasę E67, którą dalej można pojechać zarówno na wschód (Białystok) jak i zachód (Poznań). Dla osób zainteresowanych ofertą w dniach 1 – 3 grudnia zorganizowane będą Dni Otwarte, podczas których będzie można zakupić mieszkania w promocyjnej cenie, rozpoczynającej się od 5800 zł/mkw. – komentuje Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

Czas na Ursus i Ursynów

Poza MY Bemowo, aktualnie Nexity prowadzi kilka innych projektów mieszkaniowych na rynku warszawskim. W ostatnim czasie deweloper zasłynął inwestycją LifeTown przy ul. Kłobuckiej 6 z prywatnym jeziorem. Jej inauguracja miała miejsce podczas minionego weekendu. Akcja zaowocowała rekordowymi wynikami: w ciągu 3 dni sprzedano aż 81mieszkań. Z kolei w inwestycji NextUrsus przy ul. Posag 7 Panien 16 właśnie rozpoczęła się budowa I. etapu osiedla. Generalnym wykonawcą projektu została białostocka spóła EKOSystem. Docelowo w Ursusie zostanie wybudowanych 14 budynków, w których łącznie znajdzie się ok. 1500 mieszkań, każde wyposażone w balkon. W pierwszym etapie powstanie ok. 130 lokali o powierzchni od 28 do 70 mkw. Różnorodność metraży i funkcjonalny układ lokali pozwoli zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi wybrać mieszkanie dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Obecnie deweloper oferuje mieszkania w inwestycji NextUrsus w promocyjnej cenie – 5800 zł/mkw. Warto wspomnieć o realizacji SkyLife na Woli. Na terenie osiedla przy ul. Jana Kazimierza 33, w sobotę, 18 listopada deweloper oficjalnie otworzył prywatną siłownię dla mieszkańców. W kolejnych latach, Nexity wejdzie z realizacjami do pozostałych dzielnic Warszawy.

Ambicją Nexity jest działalność poza aglomeracją warszawską. Dążymy do tego, by oferować niestandardowe i atrakcyjne cenowo inwestycje w każdym mieście wojewódzkim. W kolejnych latach planujemy wejść m.in. na rynek wrocławski, poznański a także do Krakowa i Trójmiasta poprzez realizacje bezpośrednie lub zakup innego, lokalnego dewelopera – podsumowuje Dyrektor Generalny spółki, Adam Dąbkowski.

 

O Nexity:

Grupa Nexity, to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC