Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Grupa eSky rozwija współpracę z Sabre

2019-10-08 16:07:19
Grupa eSky - jedna z najszybciej rozwijających się internetowych firm turystycznych w Europie Środkowej i Wschodniej - oraz Sabre Corporation (NASDAQ: SABR), wiodący dostawca technologii dla branży turystycznej na świecie, podpisały nową umowę o współpracy.
Dzięki porozumieniu Grupa eSky zyskuje kolejnego silnego i globalnego partnera, którego oferta pozwoli przyspieszyć jej dalszy wzrost na nowych rynkach. eSky uzyska dostęp do bazy 420 linii lotniczych, 750 000 hoteli, a także oferty tysięcy touroperatorów oraz innych rozwiązań turystycznych. Pozwoli to dodatkowo rozbudować szerokie portfolio dotychczas oferowanych przez Grupę eSky produktów, takich jak: bilety linii lotniczych – zarówno regularnych, tanich oraz czarterowych przewoźników, miejsca noclegowe w ponad 1,3 mln hoteli i apartamentów na całym świecie, wynajem samochodów, a także zakup ubezpieczenia podróżnego. Propozycje nowych partnerów będą dostępne również w ramach oferowanych przez eSky dynamicznie zestawianych i spersonalizowanych pakietów turystycznych „Lot+Hotel”. 

Podróżujący są coraz bardziej świadomi i coraz chętniej planują o kupują podróże samodzielnie. Mają też konkretne oczekiwania, które nie zawsze znajdują pokrycie w ofercie tradycyjnych biur podróży. To, co staje się wyzwaniem dla tradycyjnych biur podróży, stanowi doskonały potencjał dla agencji turystycznych online. Trend ten jest coraz bardziej odczuwalny również w Polsce, a współpraca z Sabre jest przykładem na to, że aby móc być konkurencyjnym na tym rynku należy podążać za Klientem i odpowiadać na jego potrzeby - mówi Łukasz Neska, Wiceprezes Zarządu, Chief Marketing Officer w Grupie eSky.

Dzięki technologii wyszukiwania opartej na rozwiązaniu Bargain Finder Max eSky zaoferuje swoim klientom pełną gamę produktów lotniczych wraz z usługami dodatkowymi. Ponadto, wykorzystanie dedykowanych narzędzi Sabre do automatyzacji obsługi rezerwacji pozwoli zwiększyć wydajność, zoptymalizować przychody Grupy, a tym samym obniżyć koszty i zwiększyć zyski.

Naszym celem jest rozwój na kluczowych nowych rynkach i w regionach, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów i zwiększaniu współczynnika konwersji - dodaje  Łukasz Neska. Technologia Sabre będzie wspierać nasze cele dając naszym użytkownikom dostęp do najniższych taryf i możliwość wysoce spersonalizowanych wyszukań. Funkcjonalności z zakresu Business Intelligence oferowane przez Sabre dadzą nam wgląd do danych potrzebnych, by dalej dynamicznie rozwijać się na nowych rynkach, a także pomogą nam zoptymalizować doświadczenia, które zapewniamy naszym klientom.

Ze swojej centrali w Polsce, Grupa eSky obsługuje podróżnych w całej Ameryce Południowej i Środkowej, a także w Europie i stale poszukuje sposobów na dostosowanie swojej oferty do zmieniających się oczekiwań podróżnych.

Dzięki silnej obecności i dobrej reputacji w Europie i Ameryce Łacińskiej, ambicją eSky jest ekspansja na inne kluczowe rynki, powiedział Sean McDonald, wiceprezes Sabre, Online. Dostęp do szerokiej oferty naszych dostawców z branży travel na całym świecie pomoże eSky zaoferować produkty i usługi, których szukają podróżni, a korzystanie z naszej zautomatyzowanej technologii pomoże dodatkowo skrócić czas reakcji na zapytania ze strony użytkowników.

Informacje o Grupie eSky

Grupa eSky to zaawansowany serwis internetowy do rezerwacji podróży (OTA). Grupa jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej i wiodącym graczem na rynkach Ameryki Południowej. Autorska wyszukiwarka eSky Travel Search umożliwia podróżującym zakup biletów 950 linii lotniczych – zarówno regularnych, tanich oraz czarterowych, rezerwację noclegu w ponad 1,3 mln hoteli i apartamentów na całym świecie, wynajem samochodu a także zakup ubezpieczenia podróżnego. eSky od kilku lat z sukcesem prowadzi dynamiczną ekspansję międzynarodową. Pierwsze zagraniczne serwisy powstały w Bułgarii i Rumunii, kolejne - pod marką eDestinos na rynkach Ameryki Południowej. Obecnie eSky oferuje usługi na blisko 50 światowych rynkach oraz planuje dalszy rozwój. Grupa eSky stale rozwija własną technologię umożliwiającą ekspansję na nowe rynki i elastyczność we wprowadzaniu nowych produktów. eSky konsekwentnie inwestuje w rozwiązania mobilne. Aplikacja mobilna została pobrana przez ponad 3,6 mln użytkowników i zdobyła szereg prestiżowych nagród, m.in.: Mobile Trends Awards M-commerce 2017, Dobry Wzór 2017. Grupa eSky zdobyła szereg nagród m.in. Gazelę Biznesu 2018, a także znalazła się na liście „Ones to Watch” jako jedno z najlepszych przedsięwzięć biznesowych w Europie w kategorii Travel/Leisure, biorących udział w konkursie European Business Awards.

Informacje o Sabre Corporation:

Sabre Corporation jest wiodącym dostawcą technologii dla globalnej branży turystycznej. Oprogramowanie, dane, urządzenia mobilne i dystrybucyjne Sabre są wykorzystywane przez setki linii lotniczych i tysiące obiektów hotelowych do zarządzania kluczowymi operacjami, takimi jak rezerwacje biletów lotniczych i miejsc noclegowych, zarządzanie przychodami, zarządzanie lotami, siecią i załogą. Sabre prowadzi również wiodący globalny serwis turystyczny, na którym wartość transakcji wynosi ponad 120 miliardów USD rocznie, łącząc kupujących i dostawców podróży. Siedziba firmy znajduje się w Southlake w Teksasie w USA. Sabre obsługuje klientów w ponad 160 krajach na całym świecie.
Dodał: Concept PR