Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Hexologic zadebiutuje na PC, iOS, Android i Nintendo Switch

2018-05-27 19:39:51
Sudoku oparte nie na kwadratach, a na hexach? Dlaczego nie. Deweloperzy ze studia MythicOwl udowadniają, że potrafią wykorzystać świetny pomysł, dodać do niego swoją kreatywną wizję i w ten sposób stworzyć coś zupełnie unikalnego. Hexologic pojawi się na PC, iOS i Androidzie już 29 maja br., a wkrótce będzie dostępny także na Nintendo Switch.
Hexologic to jedyny w swoim rodzaju tytuł, którego rozgrywka w ogólnych założeniach jest podobna do sudoku, choć w świecie sześciokątów. Deweloperom udało się mocno przebudować zasady, przenosząc rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.

Mimo tego, że Hexologic opiera się na prostych zasadach, jest  niezwykle wciągającą grą logiczną. Rozgrywka zbudowana na hexach pozwoli fanom łamigłówek odkryć na nowo wszystko to, za co kochają sudoku. Dodawanie kropek na sześciokątne pola będzie satysfakcjonującym doświadczeniem zarówno dla weteranów gier logicznych, jak i graczy dopiero rozpoczynających swoją przygodę z gatunkiem. Proste założenia rozgrywki wzbogacone piękną oprawą graficzną, relaksującą muzyką oraz dobrze zbalansowanymi łamigłówkami, gwarantują długie godziny zabawy dla graczy w różnym wieku.

Główne cechy Hexologic:

  • relaksująca, uspokajająca umysł atmosfera;
  • 4 odmienne światy posiadające własne mechaniki;
  • 60 dopracowanych w najmniejszych szczegółach poziomów;
  • dobrze zbalansowane łamigłówki;
  • klimatyczna ścieżka dźwiękowa podkreślająca nastrój gry.

Hexologic pojawi się na PC, iOS i Androidzie już 29 maja br., a niedługo później zadebiutuje również na Nintendo Switch. 

Hexologic (Steam):

http://store.steampowered.com/app/785890/Hexologic/

Trailer Hexologic:

https://youtu.be/yXPt9nEVqnI

___________________________________________________________

O MythicOwl

MythicOwl to młode studio deweloperskie powstałe w 2014 r. w Warszawie. Studio, do tej pory znane z produkcji gier mobilnych skupiających się na rozwijaniu różnorodnych kompetencji graczy, pracuje obecnie nad swoimi pierwszymi tytułami przeznaczonymi na PC – Trancelation oraz Hexologic. Ten ostatni dostępny będzie również na Nintendo Switch, iOS oraz Android. Silną stroną MythicOwl  jest  połączenie  doświadczeń – zarówno  w  tworzeniu  gier,  jak  i zarządzaniu firmą, a także wielka determinacja w budowaniu produktów, które choć trochę zmieniają świat na lepsze.

http://www.mythicowl.com/

Kategorie: Gry, Komputery, StartUp
Dodał: MythicOwl Sp. z o.o.