Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Homescanner.pl - pierwszy na rynku serwis z dostępem do raportów o nieruchomościach

2017-12-11 17:30:16
Szybki i łatwy dostęp 24 godziny na dobę, obiektywna wiedza i kompleksowa informacja - Homescanner.pl to pierwsza i jak na razie jedyna na rynku platforma online z dostępem do raportów o nieruchomościach, wystawionych na sprzedaż. To serwis dla tych, którzy planują zakup nieruchomości i potrzebują wiarygodnych danych na jej temat.

Homescanner.pl oferuje dostęp do raportów na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż, a w nich - kompleksowe informacje. W każdym raporcie znajduje się wgląd do dokumentacji prawnej (np. księga wieczysta, obciążenie hipoteczne, itp.) oraz technicznej (m.in. plany zagospodarowania przestrzennego, wypis z rejestru gruntów i budynków, plan domu, itp.), a także wywiady, analizy oraz rzeczywiste zdjęcia nieruchomości. 

“Pomysł pojawił się jak zwykle w takich sytuacjach nagle i był efektem potrzeby, której nie mogły zaspokoić ani agencje nieruchomości, ani pośrednicy. Na rynku brakowało obiektywnej informacji na temat nieruchomości wystawianych na sprzedaż. Wszystkie ogłoszenia i oferty zawsze mają w sobie element sprzedażowy - taka jest ich rola. Jednak coraz bardziej świadomy Klient chce wiedzieć więcej niż otrzymuje od sprzedawcy - niezależnie czy jest nim pośrednik, czy sam właściciel. A to wymaga wiedzy - jak zdobyć i właściwie “odczytać” dokumentację prawną i techniczną, na co zwracać uwagę oglądając budynek, co jeszcze sprawdzić przed tak dużą inwestycją, jaką jest zakup domu lub mieszkania. Ale przede wszystkim wymaga to czasu i pełnej dostępności - zazwyczaj oglądamy więcej niż jedną nieruchomość - mówi Tomasz Kolaszyński, właściciel i pomysłodawca serwisu Homescanner.pl.

Rejestracja i zakup dostępu do raportu zajmuje kilka minut. Cena, w porównaniu z inwestycją, jaką jest zakup nieruchomości, jest naprawdę niewielka, bo jeden raport można mieć już za 20 zł brutto. Dostępne są też pakiety, w których cena jednostkowa jest jeszcze niższa. Wszystkie informacje na temat nieruchomości można dostać w kilka minut, praktycznie nie wstając z kanapy.

Wydawałoby się, że rynek nieruchomości zapełniony jest już “po brzegi”, a znalezienie niszy graniczy z cudem. Mamy agencje nieruchomości, profesjonalne serwisy ogłoszeniowe, pośredników i doradców... Jednym słowem - pełna obsługa sprzedażowa. Czego chcieć więcej? Okazuje się jednak, że w całej tej układance istnieje luka, a uzupełnieniem tej luki jest właśnie Homescanner.pl.

Raporty dostępne w serwisie Homescanner.pl są odpowiedzią na rosnące potrzeby Klienta. To przede wszystkim oszczędność czasu, a oglądanie nieruchomości zabiera go sporo. To też wiarygodna informacja, przygotowana przez specjalistów oraz niski koszt pozyskania kluczowej przy zakupie nieruchomości wiedzy.  

“Naszym celem nie jest sprzedaż, ale dostarczenie obiektywnej informacji, na podstawie której Klient sam podejmie decyzję, czy inwestycja w daną nieruchomość będzie dla niego dobra” - mówi Tomasz Kolaszyński. “Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do wywiadu. Można powiedzieć, że to najważniejsza część naszej usługi. Dobór specjalistów przeprowadzających wywiad, ich wyszkolenie i wyposażenie w odpowiednie narzędzia to ważny aspekt naszej pracy. Trzymanie się wypracowanego standardu jest kluczowe, ponieważ jakość dostarczanych przez nas informacji to podstawa do podjęcia przez Klienta ważnej dla niego decyzji. Jeśli informacje będą niewiarygodne i błędne, rynek szybko to zweryfikuje”.

Homescanner.pl to pierwsza i jak na razie jedyna w Polsce platforma online z dostępem do pełnej informacji na temat nieruchomości. Serwis skierowany jest przede wszystkim do osób, które planują zakup nieruchomości i samodzielnie poszukują odpowiedniej lokalizacji. Jednak z wiedzy zamieszczonej w serwisie może skorzystać praktycznie każdy – również osoby zawodowo związane z branżą nieruchomości, szukające odpowiednich i sprawdzonych lokalizacji dla swoich klientów.

Więcej informacji znaleźć można na www.homescanner.pl.

Kategorie: Budownictwo, Dom
Dodał: MEDIA SESSION