Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Hotele Diament grają dla WOŚP

2017-01-13 16:22:39
Polska sieć Hotele Diament wspiera 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas niedzielnego finału w Chorzowie, Hotele Diament serwować będą ciepłe posiłki i napoje dla wolontariuszy i uczestników III Biegu z Sercem WOŚP.

15 stycznia z okazji 25. Finału WOŚP w Chorzowie odbędzie się m.in. mecz hokeja, bieg z sercem, nordic walking i maraton zumby. W planie finałowych obchodów przewidziano także aukcje na rzecz zbiórki WOŚP oraz koncerty i zabawy. O godzinie 11.00 na lodowisku przy ulicy Katowickiej zmierzą się ze sobą „Kojotki” Naprzód Janów oraz „Drużyna Wielkiego Serca”. Przerwy meczu uświetnią łyżwiarze figurowi z klubu Spin Katowice. W tym samym czasie, w Parku Śląskim o godzinie 11.00 rozpocznie się III Bieg z sercem WOŚP, a o 11.15 pierwszy wyścig Nordic walking z sercem, który wystartuje spod Stadionu Śląskiego. Trasa liczyć będzie 1600 m.

– Co roku, akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednoczy w słusznej sprawie nie tylko marki, ale przede wszystkim Polaków. Tą słuszną sprawą jest pomoc chorym dzieciom, a w tym roku także seniorom, którym pragniemy zapewnić godną opiekę medyczną. Jako aktywny uczestnik finału i zawodnik „Drużyny Wielkiego Serca” w meczu hokejowym, gorąco zachęcam do wspierania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Klaudia Grabiec, Dyrektor Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie.

Posiłki i napoje w ramach III Biegu z Sercem WOŚP przygotują Hotel Diament Arsenal Palace Chorzów i Hotel Diament Vacanza Siemianowice Śląskie.

Dodał: Imago PR