Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Huawei kusi nagrodami w wyzwaniu #P30Challenge

2019-05-15 10:47:06
Huawei i influencerzy marki tworzący Team Huawei rzucają wyzwanie swoim fanom i zapraszają do udziału w konkursie na najciekawsze zdjęcia przedstawiające miejsca bliskie sercom uczestników zadania. Konkurs potrwa od 13 maja do 6 czerwca, a platformą do publikacji odpowiednio oznaczonych zdjęć będzie Instagram.

Każdy, kto od 13 maja do 6 czerwca na swoim profilu na Instagramie umieści zdjęcie przedstawiające jego ukochane miejsce na ziemi i oznaczy je hashtagiem #P30Challenge oraz otaguje profil @huaweimobile, będzie miał szansę zdobyć wyjątkowe nagrody. Na autorów najlepszych fotografii czekają trzy najnowsze smartfony Huawei P30 Pro oraz trzy zestawy akcesoriów do smartfona. Co więcej, najlepsze prace zostaną wystawione w dedykowanej projektowi galerii w warszawskim sklepie Huawei w Arkadii.

#P30Challenge to ostatni etap projektu prezentującego fotograficzne możliwości aparatu w najnowszym smartfonie Huawei P30 Pro. Zabawę rozpoczął w połowie marca Robert Lewandowski, ambasador marki i zarazem kapitan drużyny Huawei, który rzucił wyzwanie członkom #TeamHuawei – sam w serii filmów video pokazał swoje ulubione miejsca w Monachium, a członków teamu poprosił o pokazanie pięknych miejsc w Paryżu, mieście, które w ostatnim tygodniu marca gościło globalną premierę flagowców z serii Huawei P30.

W kolejnym etapie zabawy, influencerzy Huawei – Sarsa, Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Marta Wierzbicka, Damian Kordas, a także Natalia i Karolina, autorki kanału Szparagi na YouTube – mieli za zadanie pokazać bliskie ich sercom miejsca w Polsce i na świecie, takie, z którymi wiążą się ważne dla nich przeżycia i wspomnienia. Ich relacje, które mogą stać się inspiracją dla wszystkich zainteresowanych rywalizacją o nagrody w ostatnim etapie #P30Challenge, można obejrzeć tutaj:

Najlepsze fotografie zostaną nagrodzone smartfonami i akcesoriami Huawei.

Kategorie: Media, Komputery, Fotografia
Dodał: Mateusz Rogowski Sp. z o.o.