Kategoria

Wyszukiwarka

Region

III etap osiedla Debiut w sprzedaży

2019-04-15 11:10:45
INPRO S.A., deweloper działający na rynku trójmiejskim, wprowadził kolejny etap inwestycji Debiut do sprzedaży. W ramach trzeciej i zarazem ostatniej fazy budowy powstaną dwa budynki 4-kondygnacyjne, w których w sumie znajdą się 93 mieszkania. Termin realizacji inwestycji to październik 2020 roku.

Osiedla Debiut powstaje przy ulicy Dybowskiego w malowniczym Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W okolicy znajduje się wiele szkół, przedszkoli i prestiżowych firm. Na terenie miejscowości funkcjonują szkółki sportowe, dwa komfortowe baseny, a w okresie zimowym również lodowisko. Nie brakuje tu sklepów wielkopowierzchniowych i placówki pocztowej. Dodatkowym atutem inwestycji jest doskonale rozwinięta komunikacja miejska, dzięki której przyszli mieszkańcy będą mogli dostać się do dowolnego miejsca w Trójmieście. Przez Pruszcz Gdański przebiega między innymi linia kolejowa, a w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się obwodnica i autostrada A1. W celu zapewnienia najwyższego komfortu mieszkańcom inwestycji Debiut, władze miasta zapewniły bezpłatną linię autobusową na terenie Pruszcza Gdańskiego.

W ramach III etapu inwestycji powstaną 93 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 105 mkw. Wszystkie lokale na osiedlu Debiut zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom jak największy dostęp do światła dziennego. Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będą duże i słoneczne balkony lub loggie. Z kolei właściciele lokali na parterze będą mogli cieszyć się dużymi, zielonymi ogródkami. W podziemiach budynków powstanie  hala garażowa, w której znajdzie się 88 miejsc postojowych, w tym 2 miejsca dla niepełnosprawnych. W budynkach powstaną rowerownie i komórki lokatorskie.

Osiedle będzie monitorowane i ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo mieszkańców zapewni domofon oraz szlaban wyjazdowy, sterowany automatycznie za pomocą pilota.

Na terenie inwestycji powstaje boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, duży plac zabaw i liczne tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem inwestycji jest obecność zagospodarowanego zbiornika wodnego, który wybudowały władze Pruszcza Gdańskiego.

III etap osiedla Debiut to kontynuacja popularnego projektu, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Spośród pierwszych dwóch etapów osiedla Debiut nabywców znalazło 85% mieszkań, w ofercie pozostało 29 lokali. Lokalizacja osiedla jest połączeniem spokojnego życia na obrzeżach z jednocześnie bardzo dobrym dostępem do wszystkich zalet i walorów życia w mieście.

Planowany termin zakończenia budowy III (finalnego) etapu inwestycji to październik 2020 roku. Ceny brutto  mieszkań zaczynają się od 5 724 zł/mkw.

Kategorie: Budownictwo, Ogród
Dodał: Marika Żołądek