Kategoria

Wyszukiwarka

Region

INNO3D: RAM dla miłośników podświetlenia RGB

2018-12-12 10:35:59

 

12.12.2018 | Informacja prasowa |INNO3D


INNO3D: RAM dla miłośników podświetlenia RGB

Nie każdy komputer musi mieć dedykowaną kartę graficzną, ale każdy musi mieć RAM. Pochodząca z Hong Kongu firma INNO3D wprowadziła właśnie do oferty nową serię kości RAM. Producent nie byłby jednak sobą, gdyby nie wniósł do swoich pamięci nieco gamingowego stylu. Wprost rodem z topowych kart graficznych serii iChill.

Pamięci RAM INNO3D są dostępne w wielu wersjach, od modułów o pojemności 4 GB, po 16 GB, od taktowania 2400 MHz, po wyczynowe 4000 MHz. To właśnie zaawansowana seria pamięci iChill robi szczególnie dobre wrażenie. INNO3D w tej właśnie serii skupiało od lat najlepsze karty graficzne, wyposażone w najbardziej wydajne układy chłodzące. Ta sama idea przyświecała producentowi przy projektowaniu pamięci iChill.

Kości RAM INNO3D iChill zostały wyposażone w radiator, pozwalający na szybkie odprowadzanie ciepła generowanego przez układy pamięci. Niektóre z nich wyposażono w podświetlenie LED RGB. Kolorem i trybem iluminacji można zarządzać, a więc dopasowanie pamięci do reszty podzespołów nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

"Nasze pamięci podobnie jak karty graficzne dzięki wysokiej wydajności i adaptacyjnemu wzornictwu mają dostarczać niesamowite wrażenia z rozgrywki i szokować świat gier”, powiedział Ken Wong, Product Manager w INNO3D. "Oferując coraz większą wydajność systemową zapewniają graczom i wymagającym użytkownikom uzależnionym od adrenaliny fantastyczną zabawę" dodaje Ken Wong.

Ceny pamięci RAM INNO3D zaczynają się od ok. 560 zł.

 

Źródło: Entrymedia, INNO3D

 

###

 

O INNO3D

Firma na rynku zadebiutowała w 1998 roku i pochodzi z Hong Kongu. Pierwsze linie produkcyjne powstały już w 1990 roku w Shenzhen, w Chinach. InnoVISION Multimedia Limited jest pionierem na rynku deweloperów oraz producentów najnowocześniejszego sprzętu do komputerów PC.  

www.inno3d.com/

 

Kontakt dla mediów:

Piotr Poniecki
tel. 666 879 779
piotr.poniecki@entrymedia.pl

 


Kategorie: Gry, Komputery
Dodał: Entrymedia